Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Chociaż nie masz żadnych poważnych problemów z Marsem w Strzelcu, jego przeniesienie do Koziorożca ułatwi Ci zadanie. Już od 5, skupia Cię na swoich celach. Jego porozumienie z Jowiszem, który wraca na swoją prostą ścieżkę przed pierwszym, sprawia, że zarządzasz swoją ekspansją z tą rygorystyczną dokładnością, która przynosi Ci sukces. Opóźnienia znikają. 15, Merkury także przenosi się do Koziorożca. Dzięki tej kombinacji energii, zmieniasz bieg! To właśnie z tą charakterystyczną dla Ciebie efektywnością wykorzystujesz szanse, które masz w magazynie. Szczęście nigdy nie przychodzi samo, jesteś wyzwolony od Wenus w Skorpionie. W Strzelcu, piękna ma na pewno niewielki wpływ na Ciebie, ale ma zasługę przywrócenia radości i dobrego humoru.

Miesięczny Horoskop Styczeń 2024 dla Byk
Idź do

  Miłość

  Wenus w Strzelcu dodaje życia twoim uczuciom. Możesz czuć się przytłoczony, ale jeśli wprowadzisz nieco akcji, zostanie ci to stokrotnie wynagrodzone. Jeśli uważasz, że to dla ciebie za dużo, poczekaj do 24. W Koziorożcu, Wenus spełni twoje pragnienia stabilności.

  W związku

  Wasz związek potrzebuje trochę odświeżenia. Więc, nawet jeśli to nie jest częścią waszego planu, wprowadźcie odrobinę nieprzewidywalności do waszej relacji. Pod koniec miesiąca, kiedy Wenus będzie w Koziorożcu, wasz związek powróci do swoich starych nawyków.

  Singiel

  Wenus dodaje nieco szaleństwa do twoich spotkań. Więc jeśli masz na to ochotę, skorzystaj z tego. Jeśli masz wątpliwości, bądź spokojny. Wenus w Koziorożcu oferuje ci mądrzejsze i spokojniejsze spotkanie pod koniec miesiąca.

  Kariera / Finanse

  Twoja natura skłonna do gromadzenia oszczędności jest wyzywana przez dwóch ciężkich graczy z kosmosu, Jowisza i Urana, oba w twoim znaku. Będzie to kwestia zarządzania szybkimi wydarzeniami i utrzymania miejsca w społeczności, jeśli je już posiadasz, oraz zdobycia, jeśli twoja kariera jest w budowie. Bez względu na wszystko, twoja dynamika ułatwi ci podjęcia inicjatywy. Mars w Koziorożcu od dnia 4. daje ci swoje wsparcie, podczas gdy Wenus, również w Koziorożcu od dnia 23. ułatwia twoje wsparcie, sprzyjając spotkaniom, które mogą napędzić twoją karierę, zachowaj koncentrację, rzeczy z pewnością idą do przodu.

  Porady na miesiąc

  Po doświadczeniu ataków Skorpiona, zasługujesz na odmianę. Jeśli obawiasz się zgubić, bądź spokojny. Energia Koziorożca czuwa nad tobą.

  Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.