Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Byk na Styczeń 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Chociaż nie masz znaczącego problemu z Marsem w Strzelcu, przeniesienie do Koziorożca ułatwi pewne sprawy. Od 5. skoncentruj się na swoich celach. Jowisz intensywnie pobudza Cię do działania i zapewnia osiągnięcie ogromnego sukcesu. Opóźnienia i komplikacje znikną. 15. Merkury osiada również w Koziorożcu. Dzięki tej kombinacji energii zmieniasz pesrpektywę! Dzięki niesamowitej wydajności wykorzystujesz szanse, które los ma Ci do zaoferowania. Szczęście nigdy nie pojawia się samo. Wenus jest cały czas w Skorpionie. Energie Strzelca z pewnością mają na ciebie niewielki wpływ, ale mają tę zaletę, że przywracają radość i dobry humor.

Miłość

Wenus w Strzelcu pozytywnie wpływa na Twoje życie miłosne. Możesz czuć się chwilami przytłoczony, ale musisz się postarać jeśli chcesz zaakceptować w pełni drugą osobę. Jeśli przypadkiem uważasz, że to dla ciebie za dużo, poczekaj do 24. Wenus pojawi się w Koziorożcu i spełni twoje życzenie, odnajdziesz poczucie stabilności.

Nasza rada dla Ciebie

Po cierpieniu z powodu ataku Skorpiona zasługujesz na pozytywną zmianę. Jeśli boisz się zbłądzić, zaryzykuj. Czuwają nad tobą energie Koziorożca.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko