Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Styczeń 2024

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Twoimi towarzyszami podróży są Słońce, Mars, Merkury i Wenus, które z kolei krążą w Koziorożcu. Energie te, związane z Jowiszem i Uranem w Byku, a także z Saturnem w Rybach, sprzyjają realizacji twoich ambicji. Dzięki wytrwałości, która cię charakteryzuje, wykorzystujesz możliwości na swoją korzyść. Twój praktyczny zmysł czyni cuda. Wiesz dokładnie, co robić. Przed podjęciem decyzji analizujesz sytuację, aby zminimalizować margines błędu. W tym miesiącu wszystko się udaje. Uwzględnij jednak kilka niespodziewanych sytuacji. W tym okresie postaraj się udoskonalić swoje pomysły i odpocząć. Nie zapomnij zrelaksować się od czasu do czasu.

Miłość

Myślami jesteś gdzie indziej. Twoje uczucia nie są aktualnie priorytetem. W tym stanie umysłu mogą odejść w zapomnienie. Na szczęście od 24. przejście Wenus w Koziorożcu zapowiada poprawę sytuacji. Dzięki temu nie musisz się mierzyć ze swoimi obowiązkami.

Nasza rada dla Ciebie

Realizujesz swoje ambicje. To dobrze. Nie zapomnij jednak o przyjaciołach lub małżonku. Pozwoli ci to zaoszczędzić niepotrzebnych chwil samotności.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko