Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Styczeń 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 27/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Jowisz i Uran zawsze mają duży wpływ na twój znak. Jest zatem prawdopodobne, że szukasz okazji, ale mimo to, przez pewien czas się opierasz! Wszystko może się zdarzyć, ale tylko jeśli zainspirują cię energie krążące w Koziorożcu. Między 5. a 31. Mars zaleca wytrwałość. Co do Merkurego, poczynając od 15., będziesz traktowany poważnie. Jeśli nie zareagujesz, możesz wybrać łatwą drogę. To, co oferują planety jest mniej obiecujące, ale ich propozycja może zostać wdrożona szybko i łatwo. Zastanów się.

Miłość

Bądź spokojny, komplikacje się skończyły! Dzięki Wenus w Strzelcu znajdujesz radość w swoim życiu. W tym wyjątkowo przyjemnym klimacie dostrzegasz uśmiech losu. Twoje pragnienie miłości z pasją zostało zrealizowane. Z drugiej strony, jeśli pod koniec miesiąca czujesz, że sprawy stają się poważne, zwolnij.

Nasza rada dla Ciebie

Przepełnia cię energia, która wyzwala szczęście. Jeśli chcesz, aby sprawy potoczyły się dalej, działaj z rozwagą, a jeśli to konieczne, bądź wytrwały.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko