Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Styczeń 2024

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Energie krążące w Koziorożcu dobrze na ciebie wpływają. Sprawiają, że poradzisz sobie w razie potrzeby. Dają ci tę pewność, której tak bardzo potrzebujesz. Powiązane z Jowiszem i Uranem w Byku, zachęcają cię do płynnej i spokojnej zmiany. Niestety, wszystkie te korzyści zostaną udaremnione przez wpływy Strzelca, które z kolei są związane z Saturnem w Rybach. Nagle twoje życie zostaje skomplikowane przez drobiazgi. Czasami niepokoją cię złe duchy. W tym miesiącu twój rozwój jest na dobrej drodze. Jeśli nie chcesz, aby coś się zmieniło, posłuchaj swojej intuicji zamiast brać pod uwagę opinie tych, którzy nie podzielają twoich wartości.

Miłość

Po przyjemnym okresie powracają komplikacje związane z Wenus w Strzelcu. Możesz jednak uniknąć tej sytuacji. W tym miesiącu postaraj się pozostać z daleka od konfliktu. Wraz z pojawieniem się Wenus w Koziorożcu, wszystko wróci do normy w naturalny sposób.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu możesz czuć, że coś idzie nie tak. Możesz tego uniknąć, koncentrując się na ludziach i na szansach zgodnych z twoimi wartościami.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko