Dzisiaj, Piątek 24 Marzec 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Styczeń 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Na początku tego roku Słońce w Koziorożcu do 19., a także Merkury od 8. do 28., zapraszają do spojrzenia w głąb siebie, aby być może odkryć prawdy lub cechy, których nie odważysz się przyznać sam przed sobą! Ta wewnętrzna podróż będzie przyjemna, jednak znaki ognia i powietrza mogą okazać się nieco zniechęcone! Mars w Raku od 6. do 30.

, w obliczu energii Koziorożca, może wstrząsnąć sumieniami lub zachowaniami przez nadmierną wrażliwość lub nadmiar emocji, uczucia każdego mogą mieć wpływ na relacje, warto być ostrożnym. Jednak w dłuższej perspektywie nie przegap tej nadchodzącej okazji. Przygotuj się, start jest bliski, wszyscy będą musieli podjąć niezbędne postanowienia na początku tego roku, aby rozwijać swoje życie zarówno osobiste, jak i przede wszystkim zawodowe. Do dzieła!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko