Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Początek roku oznacza dla Ciebie zawodowe zaangażowanie pod wpływem impulsu Słońca w Koziorożcu od 1. do 19., a następnie Merkurego od 8. do 28. Dużo rozmawiasz, aby rozwiązać ewentualne problemy Twojego codziennego życia prywatnego lub zawodowego, jesteś zajęty! Do 6. Twoja energia jest maksymalnie wykorzystana, okiełznaj ją, ponieważ wtedy trafi we właściwe miejsce i wywoła w Twoim zachowaniu niewielką presję. Zwłaszcza, że po 19. możesz patrzeć na zachowanie innych z dużym zażenowaniem, nie jesteś gotowy na niektóre reakcje i postawy bliskich dla Ciebie osób. Początkowo możesz trafić na opór Plutona, pozostań spokojny, zaakceptuj zmianę, dla dobra innych i dla samego siebie. W razie potrzeby możesz liczyć na szczerą pomoc.

Miłość

Będziesz tak zajęty swoimi sprawami zawodowymi, że sprawy sercowe nie będą Twoim priorytetem. Jednak Wenus w Rybach od 3. zaprasza do romansów i do niezwykle fascynujących spotkań. Ta gra uwodzenia może Cię wciągnąć i poprowadzić dalej, niż się spodziewałeś.

Nasza rada dla Ciebie

Początek roku zapowiada się poważnie. Napisz listę zasad, którymi będziesz się kierował jak kompas, jeśli Twój kierunek stanie się niejasny. Akceptuj zdarzające się opóźnienia i to, co jest nieoczekiwane. Twoim atutem będą niecodzienne i efektywne umiejętności interpersonalne. Zapomnij o swoich starych nawykach, a wszystko będzie dobrze.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko