Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Początek roku sygnalizuje zaangażowanie zawodowe pod wpływem Słońca w Koziorożcu od 1 do 19 oraz Merkurego od 8 do 28. Dużo rozmawiasz, aby rozwiązać ewentualne codzienne lub zawodowe problemy, jesteś zajęty! Do 6 masz maksymalną energię, skorzystaj z tego, bo potem skupisz się na swoich finansach i poczujesz pewną presję w twoim zachowaniu. Szczególnie po 19 możesz odczuć miejsce innych z dużym dyskomfortem, mimo że słońce świeci dla wszystkich, na końcu miesiąca będzie dużo cienia. Pierwsza dekada spotyka się z opozycją Plutona, zachowaj spokój, zaakceptuj zmiany, w zgodzie z innymi i sobą. Postaw na wsparcie ze strony przyjaciół, jeśli będzie to konieczne.

Miesięczny Horoskop Styczeń 2025 dla Lew
Idź do

  Miłość

  Będziesz tak zajęty swoimi obowiązkami zawodowymi, że sprawy sercowe nie będą twoim priorytetem. Jednak Wenus w Rybach od 3 zachęca cię do romantyki, prawie hipnotyzującego zbliżenia. Pewna gra uwodzenia może cię ogarnąć i zaprowadzić dalej, niż oczekiwano.

  W związku

  Zbyt wiele rutyny może zaszkodzić waszemu związkowi. Wasza druga połowa, po 19, może także stanąć wobec was wprost i nie zważać na konsekwencje. Szukajcie zgodności serca i ciała, jeśli nie chcecie widzieć, że wasz partner oddala się od was.

  Singiel

  Spotkanie na Twoim miejscu pracy jest nadal możliwe. Twoje szanse na zawarcie małżeństwa w tym miesiącu są niewielkie, zamiast tego przewiduj wiele fantazji i niewiele realizacji. Pod koniec miesiąca pewna osoba może Cię głęboko zaniepokoić.

  Kariera / Finanse

  Będziesz chętny zwiększyć swoje posiadanie, ale niebo pozostaje niezbyt energiczne. Pracując bardzo ciężko do 19, byłoby to możliwe, a może potem poprzez zmianę umowy? Pozostań skoncentrowany, Uran może cię wstrząsnąć nagłymi zdarzeniami zawodowymi. Dostosuj się!

  Porady na miesiąc

  Początek tego roku zapowiada się poważny. Sporządź listę zamiarów, które będziesz trzymać jak kompas, gdybyś zgubił kierunek. Akceptuj opóźnienia i niespodzianki. Twym atutem będzie lojalne i skuteczne budowanie relacji. Zapomnij o swoim ego, a wszystko będzie lepiej.

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.