Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2025 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Dużo emocji i uczuć, tak jaką lubisz, spotyka Cię na początku tego roku. Od 1. do 19. starasz się nawiązać więź z osobami wokół Ciebie, a od 19. do 31. Twoja uwaga jest bardziej skupiona na domu lub rodzinie. Mars, Twoja planeta, jest obecna w Lwie do 5., denerwuje Cię Twoja praca. Mars wraca do Raka i daje Ci ogromną energię do działania! Merkury przelatuje nad trzema znakami i przychodzi, aby ożywić Twoje emocje, wpłynąć na Twoje relacje i wreszcie na Twoje życie rodzinne. Obszary te wymagają poświęcenia czasu na komunikację i analizę informacji. Jowisz sprzyja inwestycjom finansowym, a sfera emocjonalna jest opanowana dzięki nagłemu napływowi Marsa i Wenus: to dobry czas!

Miłość

Od 6. sfera miłości jest chroniona. Trzeba przyznać, że aktualnie jesteś pozbawiony chęci na jakiekolwiek zbliżenia. Możesz rozważyć nadanie swojemu życiu emocjonalnemu nowego sensu oraz ogromnej głębi, do której od dawna dążyłeś.

Nasza rada dla Ciebie

Początek roku jest obiecujący, uważaj na swoje emocje, które pomagają Ci dokonywać właściwych wyborów. Dbaj o swoje relacje oraz o osoby zaangażowane w Twoją sprawę, zwłaszcza od 8 do 28.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko