Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2025 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Między trudnościami a wyzwaniami początek roku zapowiada się skomplikowanie dla Twojego znaku. Rzeczywiście, energie pochodzące z Koziorożca, Słońca do 19. i Merkurego od 8. do 28., zapraszają Cię do zakasania rękawów i do ciężkiej pracy, nic nie przychodzi łatwo, wręcz przeciwnie, zauważ jaka to okazja do rozwoju, nie patrz na to, jak na nieprzyjemny ciężar! Jowisz Ci pomaga, Twoje ideały pozostają nienaruszone, mogą pojawić się wokół Ciebie nieoczekiwani pomocnicy. Mars w Raku od 6. do 31. wzmacnia Twoje pragnienie, by prześcignąć samego siebie i udowodnić swoje zawodowe talenty, zrób to, ale z rozwagą. W życiu rodzinnym od 3. czeka Cię spokój od świata zewnętrznego. Podejmij się relaksującej aktywności, takiej jak joga lub medytacja.

Miłość

Twoja romantyczna natura może wahać się w tym miesiącu między pragnieniami kochania całym sercem a pragnieniami opartymi na względach finansowych, a nie emocjonalnych. W rezultacie Twoja niechęć do wyciągnięcia ręki do drugiej osoby zostanie zauważona i może spowodować problemy lub nieporozumienia. Daj się ponieść swojemu wewnętrznemu głosowi.

Nasza rada dla Ciebie

Początek roku może być nerwowy, zachowaj się dyplomatycznie, a atmosfera natychmiast się uspokoi. Twoi przyjaciele lub dzieci będą niewyczerpanym źródłem radości, pomyśl o tym!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko