Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Pomiędzy oporami a wyzwaniami do pokonania, początek tego roku zapowiada się jako skomplikowany dla twojego znaku. Faktycznie, w kwadracie twojego znaku, energie płynące z Koziorożca, Słońce aż do 19 i Merkury od 8 do 28, zachęcają cię do wzięcia się do roboty, nic nie będzie łatwe, wręcz przeciwnie, możesz to traktować jako możliwość wzrostu, a nie jako ciężar do noszenia! Jupiter w dobrym aspekcie daje ci wsparcie, twój ideał jest nietknięty i nieoczekiwane pomocne dłonie mogą wyskoczyć. Mars w Raku od 6 do 31 wzmacnia twoją chęć przekraczania granic i udowadniania swoich profesjonalnych umiejętności, ruszaj ale ostrożnie. Obszar codzienności od 3 przyniesie ci azyl, z dala od zewnętrznego świata. Zacznij praktykę relaksującą, jak joga czy medytacja.

Miesięczny Horoskop Styczeń 2025 dla Waga
Idź do

  Miłość

  Twoja romantyczna natura może w tym miesiącu wahać się między pragnieniem kochać całym sercem a pragnieniem skupionym na bardziej materialistycznych niż uczuciowych rozważaniach. W rezultacie Twoja niepewność w kontaktach z innymi może być jeszcze bardziej zaznaczona, co może prowadzić do opóźnień lub nieporozumień. Pozwól swojemu wewnętrznemu głosowi odprowadzić się.

  W związku

  Wasze życie małżeńskie otrzymuje energie pokoju i pojednania, jeśli mieliście stare sprzeczki do wyjaśnienia, to teraz jest idealny moment, aby się ich pozbyć! Słuchajcie swojej drugiej połówki, przekazujcie waszemu związkowi wrażliwość, którą czujecie w swoim sercu.

  Singiel

  Mars nieco zwiększa twoją zmysłowość, Wenus podkreśla twoje emocjonalne napięcie, ta kombinacja nie sprzyja spokojnemu nawiązaniu relacji uczuciowej, którą chcesz osiągnąć. Przeanalizuj swoje potrzeby, szczególnie od 8 do 28 dnia, zanim rozpoczniesz jakąkolwiek relację.

  Kariera / Finanse

  Będziesz zdeterminowany/na rozwijanie się w swoim zawodzie i otrzymywanie traktowania, które uważasz za odpowiadające Twoim kwalifikacjom zawodowym. Jednak inni niekoniecznie będą podążać za Twoimi pragnieniami, spodziewaj się oporu, a nawet konfliktów. Licz się z tym, co mówisz, między 8 a 27, aby uspokoić sytuację.

  Porady na miesiąc

  Początek tego roku może sprawić, że się zestresujesz. Skorzystaj ze swojej legendarnie dyplomatycznej natury, a atmosfera natychmiast się uspokoi. Twoi przyjaciele lub dzieci będą nieskończonym źródłem dobroci, pomyśl o tym!

  Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.