Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Bardzo introspektywnie, słońce przenika do twojego znaku 19., co pozwala ci bardziej się ujawnić. Merkury, kolejno w Strzelcu, w Koziorożcu, a następnie u ciebie od 28., stymuluje twoje projekty, myśli, charyzmę. Codzienność będzie dynamiczna, podobnie jak atmosfera w pracy, Mars od 6. dodaje energii i wrażliwości, które będziesz musiał/a zarządzać. Wenus wkrótce odwiedzi twój znak, bo 3. przechodzi do twojej strefy posiadania, gdzie możesz dostać podwyżkę lub zawrzeć bardzo ważne dla przyszłości spotkanie. Uran w Byku nieco utrudnia twoje stosunki rodzinne (szczególnie ostatniego dekantu), podczas gdy Pluton przynosi ci bezprecedensową siłę wewnętrzną (pierwszego dekantu). Bądź elastyczny/a, aby przyczynić się do pokojowej atmosfery!

Miesięczny Horoskop Styczeń 2025 dla Wodnik
Idź do

  Miłość

  To twoją pracę poświęcisz emocjonalną żarliwość, ale powiedzieć, że zaniedbasz potencjalnego partnera, byłoby przesadą, chyba że to twój dzień codzienny czerpie korzyści z twoich najintymniejszych pragnień? Wenus w Rybach gra delikatnie i łagodnie na twoich sercowych strunach, ale będziesz zaborczy i trochę wyłączny.

  W związku

  Twój partner może cię wyzwać do wyrażania swoich uczuć, zwłaszcza między 8 a 28, podczas gdy ty wskażesz mu swoje najbardziej cielesne pragnienia z pasją i intensywnością. Dostosujcie swoje wzajemne potrzeby, by uniknąć napięć.

  Singiel

  Od 3 marca Wenus może cię zaskoczyć ważnym spotkaniem. Bądź czujny i przede wszystkim otwarty na swoje uczucia, możesz mieć wrażenie, że znasz tę osobę na wylot! Mars w Raku wzmacnia twoją zmysłowość i fantazje, pasja nie jest daleko!

  Kariera / Finanse

  Wasz rozwój zawodowy rośnie powoli, ale pewnie. Pluton na samym początku waszego znaku zapewnia w przyszłości rzeczywistą siłę działania. Energia miesięczna ułatwia wszelkie zewnętrzne wsparcie finansowe od 6, podczas gdy Wenus może poprawić waszą stałą pensję. Złóżcie wniosek przed 8 lub po 28.

  Porady na miesiąc

  Do podjęcia są wyzwania, ale lubisz to! Zadbaj o swoje sposoby komunikacji, planuj projekty przy wsparciu czasu. Nie ma sensu śpieszyć się, trzeba wyjść z odpowiednio dobrze!

  Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.