Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Twoja charyzma rośnie, podobnie jak twoje finanse, drogi Lwie! Osiągniesz maksymalną prędkość przed tą jesienią! Piękna Wenus towarzyszy ci od 7-go do 30-go, twoja królewska osobowość będzie ją uwielbiać! Aż do 22-go, Słońce, twoja planeta, w Pannie, pobudza sprawy finansowe, cos się będzie działo! Dzięki Marsowi, znakowi ognia, będziesz dynamicznie zmieniał swoje życie. Uran, stojący w twoim znaku, lekko zatrzęsie twoim kręgiem towarzysko-zawodowym, nadchodzi zmiana w pierwszej dekadzie: coś nowego czy komplikacje? Jowisz, Saturn i Pluton wciąż zajmują twój obszar pracy i zdrowia, nie szczędź wysiłków w tych dziedzinach, zmiana trwa. Od 23-go do 30-go jest czas na twój związek i podróż. Koniec miesiąca jest nadal aktywny!

Miłość


miłośc jest uprzywilejowana w tym miesiącu, Mars i Wenus grają do tej samej bramki. Twoja wyjątkowa zmysłowość zdobywa wszystkie głosy! Od 7-go do 27-go Merkury w Wadze wspiera Twoją komunikację, bardziej popularną niż kiedykolwiek! Masz wszystkie zasoby w ręku, aby wieść wspaniale emocjonalne życie. Ciesz się!

Nasza rada dla Ciebie

Obserwuj swój krąg towarzysko-zawodowy, szczególnie w pierwszej dekadzie i pozwól się ponieść wpływom miesiąca, które są dobre, szczególnie dla ciebie. Neptun zaprasza do introspekcji, szczególnie w drugiej dekadzie: kieruj się sprytem, nie tracąc realiów.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko