Dzisiaj, Wtorek 13 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 13/04/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Twoja charyzma rośnie, podobnie jak twoje finanse, drogi Lwie! Osiągniesz maksymalną prędkość przed tą jesienią! Piękna Wenus towarzyszy ci od 7-go do 30-go, twoja królewska osobowość będzie ją uwielbiać! Aż do 22-go, Słońce, twoja planeta, w Pannie, pobudza sprawy finansowe, cos się będzie działo! Dzięki Marsowi, znakowi ognia, będziesz dynamicznie zmieniał swoje życie. Uran, stojący w twoim znaku, lekko zatrzęsie twoim kręgiem towarzysko-zawodowym, nadchodzi zmiana w pierwszej dekadzie: coś nowego czy komplikacje? Jowisz, Saturn i Pluton wciąż zajmują twój obszar pracy i zdrowia, nie szczędź wysiłków w tych dziedzinach, zmiana trwa. Od 23-go do 30-go jest czas na twój związek i podróż. Koniec miesiąca jest nadal aktywny!

Miłość


miłośc jest uprzywilejowana w tym miesiącu, Mars i Wenus grają do tej samej bramki. Twoja wyjątkowa zmysłowość zdobywa wszystkie głosy! Od 7-go do 27-go Merkury w Wadze wspiera Twoją komunikację, bardziej popularną niż kiedykolwiek! Masz wszystkie zasoby w ręku, aby wieść wspaniale emocjonalne życie. Ciesz się!

Nasza rada dla Ciebie

Obserwuj swój krąg towarzysko-zawodowy, szczególnie w pierwszej dekadzie i pozwól się ponieść wpływom miesiąca, które są dobre, szczególnie dla ciebie. Neptun zaprasza do introspekcji, szczególnie w drugiej dekadzie: kieruj się sprytem, nie tracąc realiów.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko