Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 25/09/2020

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Skupisz się na przyjaźniach i planach drogi Skorpionie! Twoje plany towarzyskie będą pod wpływem Słońca w Pannie aż do 22-go, a także Merkurego do 6-go, co zwiastuje pragmatyzm. Czas zebrać się, stworzyć coś razem. Mars w Baranie wspiera Twoją dynamikę i budująco wpływa na pracę i codzienne życie. Jowisz, Saturn i Pluton, w Koziorożcu, dają twojemu intelektowi potężną siłę, wspierają twoje działania. Wenus w Lwie od 7-go do 30-go poprawia twój społeczno-zawodowy los, twoja charyzma służy twoim ambicjom. Uran, na wprost twojego znaku, skłania do wysłuchania małżonka lub partnera w pierwszej dekadzie. Od 23-go do 30-go, Słońce w Wadze zachęci cię, byś na jakiś czas przestał być w centrum uwagi.

Miłość

Czeka Cię emocjonalnie intensywny miesiąc, bardzo przyjemny. Mars w Baranie może wywołać próbę sił w sprawach codziennych nawyków. Merkury w Wadze, od 7-go do 27-go, trochę cię onieśmieli i sprawi, że odpuścisz. Uwaga: Wenus w Raku, aż do 6-go, uczyni cię idealistą, po czym twoje uczucia będą wyjątkowe od 7-go do 30-go.

Nasza rada dla Ciebie

Bardzo przyjazny miesiąc dla jednych i wzmożona introspekcja dla innych. Docenisz te dwa odrębne wszechświaty, bo ostatecznie potrzebujesz zarówno jednego jak i drugiego. Skieruj swoją energię na plan albo przemyślenia.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko