Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2020 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Intymne relacje i potężna introspekcja przed tobą, drogi Wodniku! Słońce w Pannie aż do 22-go spowoduje, że zagłębisz się w sobie, będziesz wsłuchiwał się w swój mały wewnętrzny głos. Ponownie skupisz się na swoich marzeniach po 23-im. W ostatnich dwóch dekadach, ciężkie planety jeszcze bardziej podkreślą tę potencjalną introspekcję: jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie? Uran zatrzęsie twoją rodziną w pierwszej dekadzie. Mars w Baranie daje ci mocną i zwycięską moc w sferze relacji, a Wenus od 7-go, wspiera małżeństwo lub związek. Neptun wprowadza do kwestii pieniędzy dawkę niepewności; pozostań realistą, nie słuchaj pustych obietnic w drugiej dekadzie. Od 7-go do 27-go nastąpi łatwiejsza wymiana zdań, będziesz wiedział, jak rozmawiać dyplomatycznie i słuchając.

Miłość

Ten sektor uwielbia wszechświat! Począwszy od 7-go, Mars i Wenus, zgodnie z twoim znakiem, przynoszą pogodne i harmonijne uczucia. Siły miłości to znak ognia, nie będziesz musiał składać obietnic! Energie miesiąca pozwalają ci, a nawet zmuszają do przemyśleń związanych z ukochaną osobą. Kieruj się rozumem. Czy jest powód do narzekania?

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc to początek sezonu psychologicznej finezji, ogromnej dbałości o sprawy związane z relacjami. Poważne zmiany są w toku, odpuść sobie i pozwól im się zadziać. Tak czy siak będziesz gotów na ten idealny moment. Wspaniała sfera emocjonalna, to dobry początek!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko