Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2021 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2021

Światło skupia się na tobie, drogi Lwie, odniesiesz w tym miesiącu prawdziwy sukces. Twoje relacje z innymi są dobre. Słuchając bliskich jesteś dla nich wsparciem, nie mogą się bez ciebie obejść. Pomimo ogromnego ego jesteś hojny dla innych. Kiedy jesteś zakochany, starasz się spełnić życzenia swojego partnera, nie oczekując niczego w zamian. Wrzesień sprawia, że żyjesz z przyjemnością. Druga część miesiąca oznacza powrót do prawdziwych wartości, uczucia znajdują swoje miejsce. Mówisz o swoim dobrym samopoczuciu i swojej radości życia każdemu, kto chce to usłyszeć. Tak! Uwielbiasz dzielić się swoim szczęściem z innymi. Łatwo poddać się twojemu szalonemu urokowi.

Miłość

Przez cały ten miesiąc miłośc wysyła ci sygnały. Jesteś lojalny i wierny. Niezależnie od sytuacji, jeśli coś ci nie pasuje, mówisz o tym głośno i wyraźnie. Nie można zadowolić wszystkich, to jest twoje motto, a twój oszałamiający urok działa na wiele osób.

Nasza rada dla Ciebie

Rady twoich bliskich są dla ciebie ważne. Ufasz im. A jeśli twoje relacje nie przetrwają długo, pozostaną piękne i satysfakcjonujące. Żyj tak, jak czujesz, że chcesz żyć.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko