Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Wrzesień 2022

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 09/08/2020

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2022

Na początku miesiąca możliwa jest niewielka nierównowaga na poziomie emocjonalnym, ale następnie w ciągu dnia rzeczy powoli wracają do normy. Przede wszystkim musisz się zrelaksować. Od 15 września jesteś pełen dobrych energii, twoje morale jest coraz lepsze, wydajesz się podnosić poprzeczkę. Profesjonalnie planety popychają cię do wyjścia, podejmujesz to wyzwanie, tworzysz, znajdujesz nowe pomysły, próbujesz eksperymentów. Czy to w życiu prywatnym, czy w pracy, którą masz do wyboru, nie możesz uciec od tego na długo. Rodzina reprezentuje oazę, szczególnie w tej chwili. Masz wsparcie swoich bliskich; nie wahaj się przekazywać im swoich lęków i niepewności.

Miłość

Wrzesień to czas ponownego zjednoczenia i zakończenia konfliktów relacyjnych. Jeśli masz wątpliwości co do konkretnej osoby, otrzymasz dowód pełnej uczciwości. Co do powiedzenia, że bywa różnie, twoje relacje są bardziej zbliżone. Około 19-go czeka na ciebie miła niespodzianka, otwórz oczy.

Nasza rada dla Ciebie

Miesiąc zaczyna się dość spokojnie; kończy się dobrą dynamiką. Aby podejmować pewne decyzje, nie ma sensu się spieszyć, zważ plusy i minusy, jeśli nie jesteś w stanie wybrać, zasięgnij porady ukochanej osoby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko