Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Wrzesień 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Pluton powraca, by zatrzymać się na chwilę w twoim znaku i zmotywować cię do dokonania zmian. Dotychczas nie miałeś czasu zdać sobie sprawy jak bardzo są one konieczne. Gdy Mars staje w obliczu Raka i energii emanujących z Wenus w Wadze, to, co zignorowałeś lub odłożyłeś na później, nabiera pełnego wymiaru. Możesz mieć niepokojące wrażenie, że jesteś w ślepej uliczce. Od 10. Merkury w Pannie pomaga zmienić twój punkt widzenia. Wyostrza twoje zmysły i zwiększa poczucie własnej wartości. Zachęca cię do zrozumienia, co naprawdę się dzieje. Pomaga także znaleźć rozwiązanie. 24. pojawienie się Wenus w Skorpionie daje energię potrzebną do działania.

Miłość

Energie astralne ograniczają twoje uczucia, aby były zgodne z twoimi pragnieniami. Kompromisy i ustępstwa nie są już wystarczające. Przez pewne wydarzenia i okoliczności sytuacja wymyka się spod kontroli. Pod koniec miesiąca nadrabiasz zaległości i dokonujesz analizy swoich przekonań.

Nasza rada dla Ciebie

Nie bądź radykalny, próbując przełamać impas, ponieważ pojawią się skutki uboczne. Porozmawiaj z innymi osobami. Poprowadzą cię do odnalezienia rozwiązania, które każdemu pasuje.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko