Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2024 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Odejście Marsa z Bliźniąt może stworzyć pustkę. Skorzystaj z tego, aby załatwić sprawy odłożone na później. Zapoznaj się z podjętymi decyzjami. W tym czasie, od 1. do 23., Wenus wiąże się z Jowiszem, a następnie Słońce przejmuje kontrolę. Dzięki tym energiom, które skupiają się na relacjach z innymi osobami twoja działalność zmienia kierunek. Ludzie są dla ciebie dobrzy. Uważają cię za dobrą osobę. Relacje są pozytywne. W rezultacie znajomości przekształcają się w przyjaźnie. Możliwości pojawiają się w przyjaznych okolicznościach. 24. obecność Skorpiona może ci przeszkadzać. Jeśli pojawią się trudne sytuacje, nie traktuj ich osobiście.

Miłość

Wenus w Wadze, wzmacnia moc Jowisza. To wesoły, optymistyczny i miły okres; jesteś w najlepszej formie, więc twoi bliscy są naprawdę oczarowani. Twoja popularność jest ogromna! Jeśli pod koniec miesiąca wydarzenia cię denerwują, postaraj się nic nie zmieniać.

Nasza rada dla Ciebie

Gwiazdy ułatwiają ci życie. Wykorzystaj więc okazję i zrealizuj projekty. Jeśli przypadkiem ktoś cię zdenerwuje, nie rób z niego wroga, ale sojusznika.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko