Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Wrzesień 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Czas na powrót do szkoły! Energie Panny i Słońca aż do 22. oraz Merkurego od 2. do 18. wprowadzą wyjątkową atmosferę, która może wspierać znaki zodiaku w ich działaniu!

Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) na pewno wykorzystają ten szczególny czas, tak samo, jak znaki wodne (Rak, Skorpion i Ryby), którym zawsze zależy na rozwoju. Inne znaki będą musiały się dostosować i uspokoić. Merkury w Pannie, a następnie w Wadze do 18. wymaga dokonania zmian. Dla wszystkich będzie to kwestia analizy dotychczasowego toku myślenia, aby zachować się taktownie i sprawiedliwie.Mars w Wadze do 22. przynosi w tym miesiącu sporą dawkę energii. W tym okresie może nie być łatwo i niejednokrotnie trzeba będzie zmierzyć się z tym, co nieznane. Konieczne wydaje się unikanie sporów lub prowokacji. Skorpion zaczyna dominować i w szczególny sposób pokazywać, co jest aktualnie naprawdę ważne. W tym momencie uważaj na możliwe trudności w działaniach, zwłaszcza na obecność niektórych znaków (Byka, Skorpiona, Wodnika i Lwa). Mars w Skorpionie wciąż walczy lub stara się naprawić sytuację. Wystrzegaj się działań na granicy legalności, czasem lepiej jest być po prostu uczciwym.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko