Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Wrzesień 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

Czas na powrót do szkoły! Energie Panny i Słońca aż do 22. oraz Merkurego od 2. do 18. wprowadzą wyjątkową atmosferę, która może wspierać znaki zodiaku w ich działaniu!

Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) na pewno wykorzystają ten szczególny czas, tak samo, jak znaki wodne (Rak, Skorpion i Ryby), którym zawsze zależy na rozwoju. Inne znaki będą musiały się dostosować i uspokoić. Merkury w Pannie, a następnie w Wadze do 18. wymaga dokonania zmian. Dla wszystkich będzie to kwestia analizy dotychczasowego toku myślenia, aby zachować się taktownie i sprawiedliwie.Mars w Wadze do 22. przynosi w tym miesiącu sporą dawkę energii. W tym okresie może nie być łatwo i niejednokrotnie trzeba będzie zmierzyć się z tym, co nieznane. Konieczne wydaje się unikanie sporów lub prowokacji. Skorpion zaczyna dominować i w szczególny sposób pokazywać, co jest aktualnie naprawdę ważne. W tym momencie uważaj na możliwe trudności w działaniach, zwłaszcza na obecność niektórych znaków (Byka, Skorpiona, Wodnika i Lwa). Mars w Skorpionie wciąż walczy lub stara się naprawić sytuację. Wystrzegaj się działań na granicy legalności, czasem lepiej jest być po prostu uczciwym.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko