Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

W tym miesiącu myślisz dużo o życiu zawodowym, rozwoju, a nawet zmianie ścieżki kariery! Rzeczywiście, energie pochodzące z Panny (Słońce od 1. do 22. i Merkury od 2. do 18.) aktywują Twoją kreatywność. Uważaj na Marsa do 21., może on wywołać duże zamieszanie w Twojej pracy. Nie daj się wciągnąć w bezsensowne konflikty. Mars zbliża się do Skorpiona 23.: Twoi najbliżsi przyjaciele są jak zwykle niezawodni. Stojąc twarzą do Ciebie, Jowisz pomaga zalegalizować związek lub zawrzeć umowę, szczególnie w drugiej części miesiąca. Przygotuj się jednak na trochę zmartwień dotykających Twojego życia rodzinnego, Neptun wprowadzi nieco zamieszania. Nie zostawiaj niczego przypadkowi, zwłaszcza na początku miesiąca. Twoje poczucie własnej wartości jest silne. Wydarzenia dnia codziennego mogą Cię zaskoczyć, więc bądź otwarty. Po 23-tym kariera całkowicie zdominuje Twoje myśli.

Miłość

Do 19. Twoje szczere i uczuciowe wypowiedzi mogą doprowadzić do ogromnej fali zmysłowości. Odnajdź w sobie równowagę. Mars wzmacnia Twoją pewność siebie, ale z odpowiednim umiarem. Nie myl prawdziwych uczuć z fałszem i zaborczością! Około 20-tego odnajdujesz emocjonalny i cielesny spokój. Pokaż się bliskim od swojej wrażliwej i namiętnej strony, a dla swojego ukochanego przygotuj niespodziankę.

Nasza rada dla Ciebie

Niektóre wyzwania powinny stymulować Twoją siłę charakteru, często dyskretną, ale potężną. Od 1. do 21. naucz się podchodzić do życia z dystansem. Opór innych będzie silny. Twoja kreatywna dusza powinna pomóc Ci uniknąć problemów!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko