Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Twoje cele zdominowały całkowicie Twoje myśli, a także najbliższe plany. Aż do 22. energie Panny (Słońce od 1. do 22. i Merkury od 2. do 18.) motywują Cię do zainteresowania pieniędzmi, które zarabiasz dzięki swojej pracy. Czy masz jakiś projekt do przedyskutowania? Od 1. do 18. Wenus stawia na pierwszym miejscu miłosć i szczerość. Następnie planeta wsuwa się w Pannę, a Ty zaczynasz zachowywać się wyjątkowo wstydliwie i niepewnie. Mars w Wadze do 21. wzmacnia Twoje poczucie własnej wartości, jednak Twoje relacje sąsiedzkie mogą czasami być skomplikowane, strzeż się. Od 22-ego traktuj dobrze swoich bliskich zwłaszcza, że Pluton przez cały miesiąc będzie wpływał na Twoje najbliższe otoczenie. Miej na uwadze, że Twoi przyjaciele lub współpracownicy z niczego nie zrezygnują! Koniec miesiąca zapowiada się towarzysko, wychodź z domu jak najczęściej.

Miłość

Aż do 18-go Twoje życie miłosne będzie pełne namiętności oraz zmysłowości. Będziesz chciał szybko zaspokoić swoje pragnienia. Wyrazisz swoje uczucia do 21-go, a potem zrobisz wszystko, by osiągnąć satysfakcję. Zaplanuj swoje działania z rozwagą i nie zapomnij o pewnych ustępstwach!

Nasza rada dla Ciebie

Wykorzystaj w pełni swoją siłę przyciągania i niezwykłą otwartość. Będziesz ich potrzebować, aby uniknąć ewentualnych konfliktów w relacjach z innymi. Przyjaciele lub znajomi dadzą Ci motywację do działania!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko