Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Wasze dziedzictwo zajmuje wasze myśli, razem z ważnymi relacjami. Do 22 roku, energie Panny (słońce od 1 do 22 i Merkury od 2 do 18) skłaniają was do zainteresowania się pieniędzmi, które zarabiacie dzięki pracy - czy może macie dar do wyrażenia? Wenus u was od 1 do 18 wzmaga wasz charyzmat, waszy naturalny zmysł do spraw sercowych, a potem planeta przechodzi w Pannę i wasza pasja zamienia się w dość kokieteryjną nieśmiałość. Mars w Wadze do 21 wzmacnia wasze samopoczucie, ale wasze relacje z sąsiadami czasem będą napięte, uważajcie. Już od 22 roku, bądźcie delikatni wobec waszych bliskich w waszym domu, zwłaszcza że Pluton wam przeciwko przez cały miesiąc (1 dekada) nie będzie trzymał żadnych prezentów, wasi bliscy lub wspólnicy nie przestaną domagać się swojej racji! Koniec miesiąca będzie społeczny i skierowany ku innym ludziom.

Miesięczny Horoskop Wrzesień 2025 dla Lew
Idź do

  Miłość

  Do 18 roku życia byłeś ugodowy i uroczy, miłosne sprawy zajmują Twój umysł z nutą zmysłowości, którą będziesz chciał zaspokoić. Wyrażysz ją z entuzjazmem do 21 dnia, a następnie z intensywnością, którą będziesz musiał opanować. Przygotuj się na sytuacje konfliktowe, jeśli nie będziesz próbował złagodzić sytuacji!

  W związku

  Czy to rezultat waszych wakacji we dwoje, ale wasze życie małżeńskie zapowiada się spokojnie i kwitnąco. Faktycznie, wasze bardzo czułe zachowanie przez cały miesiąc powinno znacząco ułatwić waszą współpracę. Uważajcie na wasze czasami nieodparte pragnienia oraz na wasz sposób komunikacji, a wszystko będzie dobrze.

  Singiel

  Wasza pragnienie pójścia do ślubu będzie silne, ale czy będziecie mieli okazje na spotkanie? Tak, jeśli wyjdziecie z waszych zwykłych znajomości, odważcie się także wyjść ze swojej strefy komfortu! Sfera przyjacielska może sprzyjać nagłemu zakochaniu się od 1 do 18.

  Kariera / Finanse

  Idealista (pierwsza dekada), chcesz rozwijać swoją karierę lub umiejętności zawodowe, czy masz plan na ich realizację? Nie licz zbytnio na zewnętrzne wsparcie finansowe, ale raczej na swoje własne siły! Od 1 do 18 będziesz mieć wystarczająco dużo uroku, aby w razie potrzeby przekonać.

  Porady na miesiąc

  Wykorzystaj w pełni swój urok i duże umiejętności towarzyskie - będziesz ich potrzebować, aby uniknąć ewentualnych tarć w relacjach w tym miesiącu. Zarówno przyjaciele, jak i projekty, będą w pełni rozwinięte!

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.