Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Wrzesień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Między dbaniem o swoją karierę a pielęgnowaniem prawdziwej przyjaźni żyjesz na najwyższych obrotach! Energie Panny (Słońce do 22. i Merkury od 2. do 18.) zachęcają do skupienia się na pracy i dbania o komunikację z innymi. Mars, od 1. do 21., ułatwia realizację Twoich projektów: Twoje działania i decyzje są doceniane przez innych. Po 22. Twoje zachowanie jest bardziej enigmatyczne. Niewielkie napięcie w rodzinie może zostać z Tobą na dłużej. Czy nie powinieneś opiekować się starszym rodzicem? Uran może skomplikować sferę małżeńską lub uczuciową, nie daj się przytłoczyć możliwym nieprzewidzianym wydarzeniom. Dostosuj się! Od 23. czujesz w sobie ogromną energię. Twoja żądna przygód natura odzyskuje swoją siłę. Pieniądze innych osób mogą pomóc Ci w nowym projekcie lub w rozpoczęciu znaczącej zmiany w życiu.

Miłość

Jak zwykle dajesz się ponieść emocjom, ale czy nie za bardzo? W tym miesiącu Wenus żarliwie wspiera Twoje uczucia, aż do 18-tego Twoje serce połączone z czystą duszą powinno pomóc Ci doświadczyć niezwykłej radości. Po 22. będziesz mniej zadowolony ze swoich uczuć i pragnień... słuchaj rad mądrzejszych osób.

Nasza rada dla Ciebie

Neptun zaczyna wpływać na Twoje życie uczuciowe lub emocjonalne. Zwolnij trochę w tym miesiącu, jeśli czujesz, że rzeczywiście coś Ci umyka. Twoim działaniom będzie towarzyszył niezwykły optymizm.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko