Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2025 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Zaczynasz ten okres bardzo intensywnie! Planety Panny (Słońce od 1. do 22. i Merkury od 2. do 18.) wzmacniają Twoje wewnętrzne poszukiwania. Niektóre zmiany mogą być teraz nieuniknione. Mars w Wadze do 21-ego pomaga Ci pokonać możliwe trudności. Będziesz działać w swoim najlepszym interesie. Pluton daje Ci w tym czasie potężną siłę. Twoja postawa może irytować inne osoby. Miłosć skłania Cię do zawarcia kompromisu z partnerem, ale 19. Twoje uczucia mogą doprowadzić Cię do szaleństwa. Nie bądź zazdrosny ani zbyt podejrzliwy. Sytuacja panująca po 22. może doprowadzić Cię do konfliktów z kolegami z pracy. Pozostań opanowany! Saturn zachęca do przeanalizowania budżetu. Nie marnuj pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujesz. Po 23. dobrze sobie radzisz.

Miłość

Aktualna sytuacja zachęca do szczerego wyrażania swoich uczuć, które będą intensywne i namiętne. Jednak po 22., Twój brak pewności siebie może odzwierciedlać to, co dajesz ukochanej lub wyjątkowo bliskiej osobie. Nie odstraszaj innych, daj sobie szansę na więcej.

Nasza rada dla Ciebie

Pluton podkreśla Twoją atrakcyjność i wewnętrzną siłę, więc czegokolwiek doświadczysz w tym okresie, będziesz miał szansę, aby poradzić sobie ze zmartwieniami i ewentualnymi komplikacjami. Nie wywieraj presji i odpuść, jeśli to konieczne.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko