Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Ciekawe perspektywy będą Ci towarzyszyć w 2025 roku. W lutym, drogi Lwie, ryczysz z przyjemności. To melodia szczęścia, zwłaszcza w pierwszym kwartale 2025 roku. Maj przynosi wiele możliwości. W tym okresie, w pracy lub w miłości, szczęście jest po Twojej stronie. W miesiącach letnich w naturalny sposób odnajdujesz swoją motywację. Projekty rozwijają się spokojnie. Twoja zuchwałość się opłaca. Od września pojawi się wiele powodów do refleksji. Cofasz się o krok w pewnych sytuacjach. Muszą zostać podjęte ważne decyzje. Nie masz więcej czasu do stracenia.

Cóż za niesamowity początek roku! Twoje uczucia są źródłem uśmiechu, który pojawia się na Twojej twarzy. Myślisz tylko o swoim życiu miłosnym. Ludzie, którzy dzielą z Tobą codzienne życie, są wobec Ciebie hojni. Jesteś tym nieco zaskoczony. Nie czujesz się zbyt komfortowo z deklaracjami miłości. Wolisz inne sposoby, aby okazać swoje uczucia. Improwizujesz, aby nie dać się złapać rutynie. Jesienią sytuacja się zmienia, nadchodzi czas, aby rozwiązać spory. Dialog to twoja najlepsza broń.

Przez większą część roku przechodzisz wzloty i upadki z ludźmi wokół Ciebie. Brak komunikacji jest błędem. Trudno jest w tej sytuacji nadrobić zaległości. Jednak starasz się. Pokazujesz znajomym, że są dla Ciebie ważni. Zapraszasz ich do spędzania razem czasu: w kinie czy teatrze. Wszystkie możliwości są dobre w odnalezieniu siebie. Im więcej czasu spędzasz z przyjaciółmi, tym silniejsze stają się Twoje więzi. Decydując się na uporządkowanie swoich relacji, oddalasz się od fałszywych ludzi, aby zbliżyć się do tych lojalnych i szczerych.

Na początku roku stawiasz sobie poprzeczkę bardzo wysoko, a nawet za wysoko. Twój umysł nie nadąża; Twoje ciało też nie. W tym momencie odczuwasz pewne zmęczenie. Twoje mięśnie słabną, rozumiesz, że trzeba działać. Przerwa na odpoczynek i relaks to najlepsze rozwiązanie. Bierzesz pod uwagę sygnały wysyłane przez Twoje ciało. W lutym odpuszczasz. Wiosną porządkujesz swoją formę. Odzyskujesz witalność. Jesteś dynamiczny. Próbujesz znaleźć chwile na relaks i medytację.

Twoje przyjaźnie ulegają nieuniknionym drobnym zakłóceniom. Nie kwestionuj swoich wyborów ani decyzji. Wręcz przeciwnie, nie musisz się usprawiedliwiać w każdej sytuacji. Z dawką odwagi swobodnie podejmujesz działania.

Lew : Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko