Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop na 2025 Ryby z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W 2025 roku jest miejsce na zmiany. Bądź gotowy na kaprysy niektórych planet. W zależności od sytuacji możesz stracić kontrolę. W końcu przemiany będą jednak korzystne. Jeśli nie będziesz walczył, wszystko będzie dobrze. W tym roku wszystko może się zdarzyć. Jednak na początku roku należy spodziewać się wstrząsów i zakłóceń. Około drugiego kwartału 2025 roku wszystko powraca do normy. Pojawia się stabilność i równowaga. Znaczny rozwój na poziomie ogólnym pozwala wziąć na siebie odpowiedzialność za własne działania. Twoja cierpliwość się opłaci. Możesz liczyć na szczęście.

Od lutego mają zapaść decyzje. Planety nie dają Ci przerwy. Twoje życie miłosne jest w pełnym rozkwicie. Zbuduj swoje małe gniazdo miłości. Załóż rodzinę lub przenieś się! Są liczne możliwości. Wiosna pobudza do zmian, na przykład wystroju wnętrza lub do zakupu nowego mieszkania. Pomysły się mnożą. Tworzone więzi są trwałe. Latem miłość sprawia, że wręcz rosną Ci skrzydła. Robisz konkretne projekty z ludźmi, których kochasz. Jesteś pełen nadziei. Gwiazdy udowadniają, że masz rację, wierząc w swoje siły!

W tym roku modne jest bogate i intensywne życie towarzyskie. Jesteś aktywny od kwietnia. Znajdujesz silne wsparcie. Twoi przyjaciele to prawdziwe filary. Masz wątpliwości co do swojej miłości lub życia zawodowego? Twoi przyjaciele są do Twojej dyspozycji. Jeśli potrzebujesz rozrywki lub wyjścia, Twoi znajomi zawsze odbierają od Ciebie telefon. W pracy spotykasz ludzi, ale zachowujesz dystans. Nie chcesz mieszać pracy z życiem prywatnym. Pod koniec roku ponownie nawiązujesz kontakt z bliskimi, z którymi zapomniałeś utrzymać dobre relacje.

Twoje emocje płatają Ci figle przez część roku. Pod względem emocjonalnym sprawy nie układają się dobrze; niektóre okresy są nieco skomplikowane, zwłaszcza na początku roku. Twoje poczucie własnej wartości doświadcza kilku wzlotów i upadków. Na szczęście siła psychiczna pomaga w regeneracji. Latem możesz cieszyć się piękną formą fizyczną i psychiczną. Zaufaj sobie i słuchaj wymagań swojego ciała. Poczujesz wszystkie korzyści. Od sierpnia powraca dobre samopoczucie i równowaga. Kończysz rok w olśniewającej formie. Po stronie emocjonalnej wszystko w porządku.

Nawet jeśli wiele zmian jest trudnych do zaakceptowania, nie trać z oczu swoich celów. Posłuchaj swojej intuicji, aby uniknąć pewnych pułapek. To dobry wskaźnik. Zaufaj instynktowi. Zrób krok do przodu.

Ryby: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko