Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2025 dla Skorpion

Isabelle Fortes

W 2025 roku działasz we własnym tempie. Niektóre planety Cię spowalniają, a inne zmuszają do niezwłocznego działania. Początek roku zapowiada pewne zwroty akcji. Projekty nabierają kształtu, pomysły są oryginalne, a Ty znajdujesz odpowiednich partnerów. Możliwości zawodowe niosą wyzwania, możesz zmienić pracę lub branże. Dobra wiadomość jest taka, że wykorzystujesz każdą nadarzającą się okazję. Na poziomie osobistym postępujesz uczciwie. Lato obiecuje miłe niespodzianki. Nie unikniesz miłości. W relacjach pojawi się słodycz i romans.

W tym roku okazji do spotkań jest wiele. Styczeń chce spełnić Twoje prośby, nawet te najbardziej kapryśne. Wiosna wnosi odrobinę fantazji do romantycznych relacji. Masz dobry stan ducha. Pary odnajdują równowagę, więzi się wzmacniają, przyszłość otwiera się na nowe perspektywy. Jeśli jesteś singlem, gwiazdy tworzą złoty most. Masz wybór. Między spotkaniami a uwodzeniem nie wiesz już co zrobić. Gdy zbliża się lato, serce daje się ponieść emocjom. Przeżywasz intensywne chwile dzielenia się. Koniec roku jest spokojniejszy, ale wciąż przyjemny.

Nie ma mowy, by spełniać kaprysy swoich przyjaciół, nawet najbliższych. Możesz łatwo dać się ponieść przez kogoś, kto zbyt Ci dokucza. Cierpliwość przede wszystkim. W połowie roku niektóre relacje zostają zerwane. Nie chcesz dostosowywać się do innych, aby wyrazić głębię swoich myśli. Okazujesz swoje niezadowolenie, nie kryjąc się za fałszywymi wymówkami. W październiku powraca spokój. W związkach atmosfera uspokaja się. Z przyjaciółmi najefektywniej spędzasz czas.

Na początku roku brakuje Ci koncentracji. Nie jesteś w stu procentach sobą. Dostrzegamy w Tobie lekką tendencję do denerwowania się drobiazgami. Nawet jeśli próbujesz się temu oprzeć, zmęczenie bierze górę. W tej chwili potrzebujesz dobrego wypoczynku i snu. Daj sobie trochę luzu. Korzystaj z masaży, spokojnych i kojących spacerów. Latem odzyskasz wigor dzięki zbilansowanej diecie. Twoje wysiłki się opłacają. Przed nadejściem jesieni odnajdujesz siłę.

Ten rok jest jak karuzela. Jednak wyznaczając sobie cele, możesz osiągnąć dobre efekty. Wytrwaj, prawdopodobnie osiągniesz zaplanowane cele. Upór działa na twoją korzyść.

Skorpion: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko