Twoje astrologiczne prognozy na 2028 Baran

2028 to dla ciebie ważny rok pod względem przyjaźni i relacji z bliskimi. Możesz zmienić kolegów lub sąsiadów, chyba że twoja rodzina powiększy się o nowych członków (szwagierków, kuzynów...). W każdym przypadku twoje zwykłe otoczenie może zostać niespodziewanie zakłócone, ale prawdopodobnie dla lepszego. W kwestii przyjaźni możesz zdecydować się na gruntowną zmianę kryteriów i w ten sposób odnowić relacje, pozostawiając tylko autentyczne i nagradzające kontakty. Do końca sierpnia wejście Jowisza do przeciwnego znaku Wagi przyspieszy twoje partnerstwa: umowy, małżeństwa, współprace zawodowe...

Roczny Horoskop na 2028 dla Baran
Idź do

  Miłość i relacje na 2028 Baran

  Wenus, która nie retrograduje często, zrobi to w tym roku w przyjaznym znaku Bliźniąt między 10 maja a 22 czerwca. Retrogradacja ta umożliwia Ci rozwiązanie problemów związanych z uczuciami, których traktowałeś lekceważąco. Jeśli chcesz, aby Twoje życie miłosne zaczęło się od dobrego początku, teraz jest czas, aby zobaczyć co nie działa i to naprawić. Z drugiej strony, Jupiter wchodzi do Wagi pod koniec sierpnia, aż do końca roku. Ten opozycja uświadamia Ci niezgodność między Twoimi pragnieniami a rzeczywistością. Dlatego ten tranzyt doskonale uzupełnia emocjonalną reevaluację, którą musisz przeprowadzić w tym roku. Nigdy nie zapominaj, że słuchanie, wymiana poglądów, komunikowanie się i współdziałanie są kluczami do Twojego szczęścia jako pary.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2028 Baran

  Ruch wsteczny Merkurego spowalnia tempo, a twoje znak nie jest najbardziej cierpliwy, jednak w tym roku ruch ten występuje trzy razy, za każdym razem w przyjaznym znaku: wodniku pod koniec stycznia do połowy lutego, bliźniętach pod koniec maja do połowy czerwca i w wadze pod koniec września do połowy października. To naprawdę dobra wiadomość, która daje ci trzy okazje, aby spokojnie ocenić swoją sytuację i podjąć przemyślane decyzje. Wystarczy wykorzystać cudownie pojawiające się opóźnienia, aby sprawnie ustalić ostateczne szczegóły. Od końca sierpnia Jupiter może przynieść ci nowe propozycje partnerskie, być może świetny kontrakt!

  Dobrostan na 2028 Baran

  Rozpoczynając od końca kwietnia, ciężar Saturna ustępuje miejsca pewnej lekkości, i czujesz, że oddychasz swobodniej. Ograniczenia są mniej uciążliwe, masz okazję rozwijać i wyrażać swoją kreatywność. Dlatego to dobry czas, od drugiego kwartału nadchodzącego, aby zaplanować podróż, rozpocząć nowe, bardziej satysfakcjonujące działania, albo po prostu wyjść i zawierać interesujące znajomości.

  Kariera i możliwości na 2028 Baran

  Niebo 2028 roku jest raczej korzystne dla Ciebie, co stanowi dobrą przyczynę do wzmocnienia swoich struktur, czy to emocjonalnych, rodzinnych, zawodowych, czy przyjacielskich. Niektóre ukryte niepewności mogą zostać potwierdzone, podczas gdy inne okażą się bezpodstawne. Cała ta praca nad sobą i nad relacjami, które utrzymujesz z innymi, pozwoli Ci kultywować silniejsze, bardziej niezawodne więzi i częściej czuć się bezpiecznym.

  Baran: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2028

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.