Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2028 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Jowisz w Pannie do końca sierpnia zachęca do nadmiaru. Twój optymizm sprawia, że stajesz się niecierpliwy, zaniedbujesz szczegóły i czasami podejmujesz zbyt duże ryzyko. Jednakże Saturn w sekstylu do kwietnia uspokaja cię i stawia przed tobą nowe obowiązki. Jesteś zdolny do podejmowania rozsądnych decyzji i kierowania swoim życiem w kierunku, który ci najlepiej odpowiada. Jednak każdy błąd grozi nagłą blokadą, każde zaniedbanie będzie miało konsekwencje, okazuj dobre intencje, pozostań sprawiedliwy i uczciwy, a będziesz miał wielką przyjemność chwały za swoje sukcesy tylko dzięki sobie i twoim osobistym wysiłkom.

W tym roku możesz zobowiązać się, złożyć obietnicę lub osiąść w bardziej uporządkowanej sytuacji. Twoje życie się zmienia, Twoje samopoczucie się poprawia, nawet jeśli nie jest to koniecznie materialne; jesteś spokojniejszy i bardziej pogodny, ale również bardziej realistyczny. Trzy fazy retrogradacji Merkurego w znakach powietrznych sprzyjają rozwojowi Twojego życia relacyjnego. Neptun podsyca Twoją wyobraźnię, inspiruje Cię i niesie Ci pokój. Okoliczności sprzyjają Twojej ewolucji; możesz zawierać ważne, znaczące znajomości. To doskonały czas, aby wybaczyć sobie i innym, aby przyszłość rozważać z bardziej pogodnym sercem, w pocieszającym wizjonerskim spojrzeniu na przyszłość.

Wraz z przemieszczeniem się Marsa do Wodnika, w pracy twoje nieco szalone pomysły i niestandardowe uwagi mogą wprowadzić zamieszanie u twoich rozmówców, ale ostatecznie zadowolić wszystkich. Do 10 lutego okres jest idealny do zaangażowania się w innowacyjny projekt lub rozpoczęcia działalności wolnościowej. Ale sprawdź, żeby twoje ambicje nie stały się nieuzasadnione. Ciągle czujesz niezadowolenie z tego, co masz; musisz się upewnić siebie, a twoje podejście może stać się nieco zarozumiałe, wyniosłe. Możesz wtedy napotkać wiele konfliktów aż do końca sierpnia.

To jest rok napięcia, nadmiaru i bólów głowy w rodzinie. Walczysz, by zdyscyplinować się, by wyznaczyć granice. Twój chciwość, twoje pragnienie uznania lub twoje nadmierne ambicje mogą sprawić, że staniesz się niepopularny. Na szczęście Pluto daje ci prawo istnienia takim jakim jesteś i do kochania siebie. Jest to napędzane wielką siłą wewnętrzną i możesz czerpać korzyści z energii zdolnej zapewnić niezapomniane chwile. To jest rok odnowy.

Saturn w sekstylu aż do kwietnia sugeruje wdrażanie konkretnych rozwiązań, aby poprawić warunki życia na dłuższą metę. Twoje życie może być zaplanowane, zorganizowane i przemyślane w celu bezpiecznego i stabilnego osiągnięcia celów. Zdajesz sobie sprawę z problemów psychologicznych i starasz się je rozwiązać, więc to idealny czas, aby rozpocząć terapię, jeśli niektóre z tych trudności są niemożliwe do zarządzania.

Bliźnięta: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko