Twoje astrologiczne prognozy na 2028 Bliźnięta

Jowisz w Pannie do końca sierpnia zachęca do nadmiaru. Twój optymizm sprawia, że stajesz się niecierpliwy, zaniedbujesz szczegóły i czasami podejmujesz zbyt duże ryzyko. Jednakże Saturn w sekstylu do kwietnia uspokaja cię i stawia przed tobą nowe obowiązki. Jesteś zdolny do podejmowania rozsądnych decyzji i kierowania swoim życiem w kierunku, który ci najlepiej odpowiada. Jednak każdy błąd grozi nagłą blokadą, każde zaniedbanie będzie miało konsekwencje, okazuj dobre intencje, pozostań sprawiedliwy i uczciwy, a będziesz miał wielką przyjemność chwały za swoje sukcesy tylko dzięki sobie i twoim osobistym wysiłkom.

Roczny Horoskop na 2028 dla Bliźnięta
Idź do

  Miłość i relacje na 2028 Bliźnięta

  W tym roku możesz zobowiązać się, złożyć obietnicę lub osiąść w bardziej uporządkowanej sytuacji. Twoje życie się zmienia, Twoje samopoczucie się poprawia, nawet jeśli nie jest to koniecznie materialne; jesteś spokojniejszy i bardziej pogodny, ale również bardziej realistyczny. Trzy fazy retrogradacji Merkurego w znakach powietrznych sprzyjają rozwojowi Twojego życia relacyjnego. Neptun podsyca Twoją wyobraźnię, inspiruje Cię i niesie Ci pokój. Okoliczności sprzyjają Twojej ewolucji; możesz zawierać ważne, znaczące znajomości. To doskonały czas, aby wybaczyć sobie i innym, aby przyszłość rozważać z bardziej pogodnym sercem, w pocieszającym wizjonerskim spojrzeniu na przyszłość.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2028 Bliźnięta

  Wraz z przemieszczeniem się Marsa do Wodnika, w pracy twoje nieco szalone pomysły i niestandardowe uwagi mogą wprowadzić zamieszanie u twoich rozmówców, ale ostatecznie zadowolić wszystkich. Do 10 lutego okres jest idealny do zaangażowania się w innowacyjny projekt lub rozpoczęcia działalności wolnościowej. Ale sprawdź, żeby twoje ambicje nie stały się nieuzasadnione. Ciągle czujesz niezadowolenie z tego, co masz; musisz się upewnić siebie, a twoje podejście może stać się nieco zarozumiałe, wyniosłe. Możesz wtedy napotkać wiele konfliktów aż do końca sierpnia.

  Dobrostan na 2028 Bliźnięta

  To jest rok napięcia, nadmiaru i bólów głowy w rodzinie. Walczysz, by zdyscyplinować się, by wyznaczyć granice. Twój chciwość, twoje pragnienie uznania lub twoje nadmierne ambicje mogą sprawić, że staniesz się niepopularny. Na szczęście Pluto daje ci prawo istnienia takim jakim jesteś i do kochania siebie. Jest to napędzane wielką siłą wewnętrzną i możesz czerpać korzyści z energii zdolnej zapewnić niezapomniane chwile. To jest rok odnowy.

  Kariera i możliwości na 2028 Bliźnięta

  Saturn w sekstylu aż do kwietnia sugeruje wdrażanie konkretnych rozwiązań, aby poprawić warunki życia na dłuższą metę. Twoje życie może być zaplanowane, zorganizowane i przemyślane w celu bezpiecznego i stabilnego osiągnięcia celów. Zdajesz sobie sprawę z problemów psychologicznych i starasz się je rozwiązać, więc to idealny czas, aby rozpocząć terapię, jeśli niektóre z tych trudności są niemożliwe do zarządzania.

  Bliźnięta: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2028

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.