Twoje astrologiczne prognozy na 2028 Byk

Skorzystaj z obecności Jowisza do końca sierpnia, aby rozkwitnąć we wszystkich obszarach swojego życia. Jowisz niesie konkretne możliwości, realne szanse oferowane przez życie. Pozostań otwarty i uważny na to, co dzieje się wokół ciebie, aby niczego nie przegapić. Byki rzadko są zaniepokojone przez zjawisko retrogradacji Merkurego. Masz spokojny temperament i nie przeszkadza Ci to, że regularne okazje (w styczniu, maju i wrześniu) pozwalają Ci działać na własnym tempie. Te opóźnienia pomogą Ci podjąć czasami trudne decyzje, puścić coś zysków, czy to materialnych, emocjonalnych, czy psychologicznych, ponieważ Pluton kwadrat do Twojego Słońca zmusza Cię do dokonywania ciężkich wyborów.

Roczny Horoskop na 2028 dla Byk
Idź do

  Miłość i relacje na 2028 Byk

  Z Wenus w Wodniku na początku roku, Twoje życie miłosne może być nieco spięte, ale Jupiter w trygonie z przyjaznego znaku Panny wspiera Cię do końca sierpnia, pozwalając Ci kwitnąć w swoich relacjach, czy są nowe czy już dobrze ustalone. Jednak począwszy od kwietnia, Saturn wchodzący do Twojego znaku może nieco przyciemnić Twoje życie emocjonalne, naładowując Cię pracą lub obowiązkami. Nie daj się zniechęcić i upewnij się, że oddzielasz swoje życie miłosne od zawodowego, aby uniknąć zniszczenia relacji nadmiernym stresem.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2028 Byk

  Od kwietnia nadal twoje codzienne życie może stać się uciążliwe, dając wrażenie stagnacji, ale Saturn jest bardzo przydatny do bezpiecznego zakotwiczenia swoich zysków i pozbycia się prawdopodobnie nieświadomego nadmiaru bagażu. Nie możesz uniknąć tego stabilizującego wpływu, ale możesz podchodzić do niego z dobrej woli, przyjmując swoje obowiązki i ciężko pracując. Jupiter wspiera cię w tych wysiłkach do sierpnia, a pod koniec roku powinieneś z przyjemnością rozważyć olbrzymi postęp, jaki osiągniesz. Droga jest stroma, ale prowadzi cię wysoko na drabinie twoich aspiracji.

  Dobrostan na 2028 Byk

  Do połowy lutego Mars w Wodniku testuje twoją odporność na zmiany. Trzymasz się swojej potrzeby bezpieczeństwa, podczas gdy z drugiej strony jesteś gotowy rzucić wszystko, by cieszyć się wolnością. Na szczęście, Jupiter aż do sierpnia przynosi harmonijne atmosfery, zarówno z innymi, jak i z samym sobą. Jednakże te zrelaksowane atmosfery mogą skłaniać cię do szkodliwych nadużyć dla swojej sylwetki. Bądź ostrożny, począwszy od kwietnia, zachowuj energię i odpoczywaj, aby sprostać wymagającemu i męczącemu Saturnowi.

  Kariera i możliwości na 2028 Byk

  Na niebie roku 2028 jest trochę mieszane, a to od Ciebie zależy, czy cieszysz się dobrymi rzeczami, towarzysząc mniej pomyślnym okresom swoją odwagą i dobrocią. Jeśli dostosujesz się do zmian, wykonasz swoją część pracy, i pozostaniesz otwarty na wykorzystanie szans na rozwój, możesz mieć bardzo udany rok pod każdym względem.

  Byk: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2028

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.