Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2028 dla Rak

Isabelle Fortes

Do końca sierpnia Jupiter jest bardzo korzystny dla tych, którzy mają refleks do wykorzystywania okazji, niezależnie od napotkanych problemów. Twoje otoczenie staje się przyjemne i dającą satysfakcję wolą, szczęśliwe chwile są liczne, a Ty masz okazje do świecenia, do odnoszenia sukcesów. Bądź czujny, by skorzystać z tego bardzo korzystnego aspektu. Od września nie masz już uczciwej oceny sytuacji. Marnujesz swoją energię i podejmujesz złe decyzje. Kluczem jest umiar. Na szczęście od kwietnia Saturn przychodzi z pomocą, a Ty rozwijasz się dzięki przypadkowym spotkaniom i zbiegom okoliczności, niekoniecznie je szukając. Im bardziej otwarty jesteś na nowe odpowiedzialności, tym bardziej korzystny będzie dla Ciebie ten rok.

Mars w Wodniku przynosi piękną fantazję do twojego codziennego życia, burzy twoje rutyny i czyni cię pełnym życia. Skorzystaj z tego, aby poszerzyć swoje kręgi znajomych, otworzyć się na nowe spotkania i entuzjastycznie podchodzić do innych. Udaje ci się przezwyciężyć swoją nieśmiałość, aby zbliżyć się do partnera i dodać trochę pikantności do waszego związku. Od kwietnia Saturn będzie cię zachęcał do umocnienia waszego związku, a nawet do sformalizowania go. Wenus w ruchu wstecznym w Bliźniętach od połowy maja do końca czerwca daje ci okazję do spokojnego zastanowienia się nad twoją przyszłością miłosną, a Jupiter towarzyszy ci aż do końca sierpnia, aby z radością zmaterializować te dobre zamiary.

Twoje talenty są podkreślone do końca sierpnia, i możesz osiągnąć osobisty sukces, jeśli podejmiesz wysiłek, aby podjąć inicjatywy. Łatwiej Ci osiągać sukces we wszystkim, co podejmujesz. Drzwi się dla Ciebie otwierają. Jeśli pozostaniesz uważny, zobaczysz pojawiające się możliwości awansu, okazje do wykorzystania. Jeśli, do kwietnia, twój postęp może być utrudniony lub nawet zablokowany, wszystko rozwiąże się na Twoje największe korzyści później. Możesz wtedy spodziewać się awansu, odnowionego zaufania ze strony swoich przełożonych oraz możliwość udowodnienia swojej skuteczności.

Znajdziesz trudne pytania, te, które nie wybrałeś, ale są konieczne. Może być konieczne zmiana tempa, a nawet stylu życia; Twoja praca jest wymagająca, a obowiązki gromadzą się przez cały rok. Jednak masz niezbędne atuty, aby kierować swoim życiem w odpowiednim kierunku, pod warunkiem, że będziesz przestrzegać pewnych zasad, realizmu i umiaru...

Ciesz się radościami istnienia, ale nie unikaj obowiązków i odpowiedzialności. To jest w tej równowadze między przyjemnościami a ograniczeniami, gdzie znajdziesz harmonię i będziesz mógł rozwijać satysfakcjonujące relacje z partnerami, czy to romantycznymi, przyjacielskimi, rodzinny czy zawodowymi. Skorzystaj z retrogradacji Merkurego w lutym, czerwcu i wrześniu, aby uporządkować swoje sprawy i spokojnie opracować swoje kolejne strategie.

Rak: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko