Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Odkryj Horoskop na dzisiaj Lew

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Podniosłeś poprzeczkę zbyt wysoko. Możesz polegać tylko na sobie w osiągnięciu swoich celów; uda Ci się przeskoczyć pewną przeszkodę. Od dłuższego czasu Twój sposób żywienia nie jest zrównoważony, nadszedł czas zmienić tę postać rzeczy.Aspekt dnia
Ziemia Merkury Saturn 60°
Merkury w Sekstyl do Saturn

Świat ma do zaoferowania wiele projektów, musimy tylko wybrać.

Sekstyl, w szczegółach: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

Nastrój

★★★★★

Czas domagać się o swoje prawa. Nie zadzieraj za bardzo nosa, może Cię to doprowadzić do ślepego zaułku.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

Miłość

★★★★★

Twoje ideały są tak wysoko, że przyprawiają Cię o zawrót głowy. Skoncentruj się przede wszystkim na zbudowaniu mostów pomiędzy marzeniami a rzeczywistością, by uniknąć rozczarowania.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Pieniądze

★★★★★

Poważny czynnik wpłynie na Ciebie korzystnie i doda Ci zachęty do pracy. Nauczysz się użytecznej wiedzy.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

Praca

★★★★★

Nowa możliwość nadejdzie wkrótce. Nie spiesz się z podjęciem jakiejkolwiek decyzji, przyjrzyj się z bliska temu nowemu kierunkowi.

Dzisiaj: 5/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 07 stopnie, 37 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

To jest jeden z tych dni, które nie beda sie wyrózniac. Naprawde staraliscie sie zaplanowac wszystko, ale nic nie poszlo zgodnie z planem. Pominiesz spotkanie lub zostaniesz w tyle. Zachowaj status quo i badz pewny siebie. Ksiezyc nie bedzie cie juz dlugo niepokoil.

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Mala sprzeczka z kims, kto ma dla ciebie znaczenie, cie zmartwi. Masz trudnosci z akceptacja konfliktu, który z pewnoscia jest mniej powazny, niz sie wydaje. Istnieje duze prawdopodobienstwo, ze rozwiaze sie to po telefonie lub wiadomosci tekstowej.

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Jesli pozostaniesz obiektywny, uda ci sie polaczyc diametralnie przeciwstawne opinie, wybierajac to, co najlepsze z kazdej z nich i laczac je razem. Jesli bedziesz czujny, nie bedziesz musial znosic delikatnej sytuacji i bedziesz mógl poprawic to, co dla ciebie najwazniejsze.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko