Horoskop Pojutrze dla Lew : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy i Nastroju
Idź do

  Jesteś skłonny do zmian. Twoje huśtawki nastrojów odzwierciedlają Twoje wewnętrzne niezdecydowanie. Zwracasz uwagę na sposób, w jaki wykorzystujesz swoją energię, dzięki temu coraz szybciej wracasz do równowagi w Twoim organizmie.

  Słońce w Trygon do Neptun

  Pobudzona zostaje twórcza wyobraźnia i wrażliwość artystyczna.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Lew / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Zgromadzone wokół Ciebie napięcie zaostrza Twoją agresywną postawę. Nie wdawaj się w mało ważne spory.

  Lew / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Twoje ideały są tak wysoko, że przyprawiają Cię o zawrót głowy. Skoncentruj się przede wszystkim na zbudowaniu mostów pomiędzy marzeniami a rzeczywistością, by uniknąć rozczarowania.

  Lew / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Może dojść do konfiktu z biską Ci osobą. Jeśli zachowasz spokój, uda Ci się przejść przez tę wichurę bez szwanku.

  Lew / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Zaangażuj się w to, co masz do zrobienia. Nie rozważaj spraw zbyt dogłębnie, zrelaksuj się.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 13 stopnie, 25 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

  Lew / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

  Mozesz znalezc sie w niezrecznej sytuacji podczas rozmowy z kims, ale bedziesz gotowy do zadawania pytan o cokolwiek. Troche zlagodz swoje stanowisko, a zobaczysz, ze wszystko znów sie otworzy przed toba. Jestes wrazliwy na okazywanie uczuc.

  Lew / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

  Jesli jestes zobowiazany do uczczenia waznego spotkania dzisiaj, wykorzystaj wszystkie swoje umiejetnosci organizacyjne. Bez wzgledu na wszystko, nie spózniaj sie. Przemysl wszystko dokladnie i skup sie na drugiej osobie, a wszystko pójdzie dobrze.

  Lew / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

  Mozesz miec trudnosci z uzyskaniem tego, czego chcesz. Zareaguj spokojnie i spróbuj ominac ten przeszkode. Porazka zdarza sie czasami. Mozliwosci moga sie pojawic w róznych formach. To, co musi zostac zrobione, zostanie zrobione.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Trygon: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.