Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Mars prowadzi Cię we właściwym kierunku i powinieneś skupić się na wszystkich ciążących sprawach. Pomimo zobowiązań, powinieneś znaleźć czas na aktywne spędzanie wolnego czasu, aby oderwać się od problemów i odpocząć psychicznie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja uprzejmość wobec innych poprawia atmosferę w relacjach. Czujesz się spełniony w domowej sferze.

Pieniądze

Osoby trzecie zaingerują w Twoje życie zawodowe, jednak potraktuj to jako dobrą okazję do dojścia do pewnych kompromisów.

Praca

Twoja kreatywna strona ulepsza się, dzięki czemu lepiej zrozumiesz potrzebę zmian.

Miłość

Będziesz zmuszony do podjęcia pewnej decyzji, która odgrodzi od Ciebie błędy popełnione w przeszłości. Uda Ci się obrać właściwą ścieżkę. Zrobisz kolejny krok w kierunku lepszej jakości życia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android