Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Brakuje Ci dzisiaj cierpliwości, będziesz musiał jednak ponownie przemyśleć Twoją metodę pracowania i dążenia do celów. Poświęć więcej czasu dla siebie i zatroszcz się o swoją dietę.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

OdczuWasz ogromną przyjemność w prowokowaniu innych. Uważaj na to, co mówisz, Twoje słowa mogą zranić innych.

Pieniądze

Będziesz dzisiaj bardziej zatroskany o swoje finansowe perspektywy. Nie działaj pod wpływem impulsu.

Praca

Potrzebujesz ciszy i spokoju, aby skoncentrować się nad pewnymi ważnymi sprawami. Nie trać koncentracji, chyba że z dobrego powodu.

Miłość

Zbierają się czarne chmury nad Tobą ; czujesz, że brakuje jedności w Waszej relacji. Rozmowy mogą być napięte na początku, ale po pewnym czasie złagodnieją, jeśli zdecydujesz się na odstawienie swoich lęków na bok.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android