Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 26 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jesteś w centrum uwagi i nie będziesz mieć żadnych problemów z nakłonieniem innych do pracy z Tobą. Unikaj burzliwych kłótni, co może Cię osłabić. Z pewnością będziesz dziś górą!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zmysłowość, opanowanie oraz ponętność powinny stać się Twoim idealnym repertuarem. Musisz być bardziej rozważny odnośnie wydatków.

Pieniądze

Musisz skoncentrować się na sprawach prawnych, jeśli chcesz odnieść sukces w unikaniu trosk w przyszłości.

Praca

Zorganizowanie życia zawodowego stanie się Twoim priorytetem. W miarę możliwości poszukaj miejsca na długoterminową stabilizację.

Miłość

Ponownie jesteś pełen optymizmu i kierujesz swoją energię w stronę umacniania bliskich znajomości. Czas, by zaplanować romantyczny wieczór przy świecach !

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android