Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 23 Styczeń 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja długoterminowa perspektywa przyszłości staje się bardziej wyrazista i z łatwością widzisz przeszkody do pokonania. Świetnie kontrolujesz swoje emocje, dzięki czemu wzrośnie Twoja energia. Jesteś w świetnej formie, gdyż potrafisz kontrolować swoje zapasy energii.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Problematyczna sprawa prawna, którą odłożyłeś na bok przez długi czas powraca na pierwszy plan. Uporaj się z nią jak najszybciej!

Pieniądze

Dzięki zachowaniu odpowiedniego dystansu możesz ocenić swoją pracę i jej rezultat w postaci kwestii materialnej.

Praca

Twoi przełożeni poproszą Cię o zrobienie czegoś, co nie będzie łatwe dzisiaj. Twoja uprzejmość pomoże Ci uniknąć najgorszego.

Miłość

Wymiana zdań z Twoimi bliskimi stanie się bardziej jasna. Teraz jest czas, aby porozmawiać z partnerem o Waszych pragnieniach i celach.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android