Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 27 Czerwiec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz mógł sprawdzić, jak szczerzy są Twoi przyjaciele. Podejmij obiektywne decyzje. Niezbyt dbasz o siebie, posiadasz tendencję do nadmiarów, co zagraża Twojemu dobremu samopoczuciu. Nie stresuj się.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Ulepszysz swoje zdolności negocjacyjne. Nie obawiaj się podążać za swoją intuicją!

Pieniądze

Twoje finanse wyglądają całkiem nieźle, co motywuje Cię do dalszego działania. Nie trać dzisiaj czasu na refleksję.

Praca

Bycie świadomym własnych błędów pozwoli Ci skutecznie pracować nad skorygowaniem pewnego podejścia i nad powiększeniem szans na osiągnięcie sukcesu.

Miłość

Wyrażasz swoje uczucia w bardziej spontaniczny sposób niż zazwyczaj. Bądź ostrożny, abyś nie zaangażował się zbytnio w związek, który okaże się przemijający. Nie składaj obietnic bez pokrycia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android