Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 26 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz wiedzieć, w jaki sposób obrócić nietypowe okoliczności na swoją korzyść. Jeszcze nie jesteś gotów przenosić gór, więc działaj stopniowo i w swoim tempie, bez porównywania siebie do innych.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz całkowicie nastawionyna odbiór – z łatwością wysłuchasz innych ; będziesz również gotowy na współpracę z nimi.

Pieniądze

Będziesz musiał dołożyć starań, jeśli chcesz utrzymać kontrolę nad pewnymi ważnymi sprawami, które powiązane są z Twoimi działaniami.

Praca

Dążysz za nowym celem, dzięki któremu osiągniesz sukces. Skup się na długoterminowej perspektywie, by dojść do zwycięstwa.

Miłość

Masz wrażenie, że Twój partner chce kierować Twoim życiem... Pamiętaj, że masz prawo odmówić uczestniczenia w jego/jej gierkach. Nic Cię nie powstrzymuje, wręcz przeciwnie - zacznij działać.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android