Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 26 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja pewność siebie będzie wzrastać. Pewna prawda wyjdzie na jaw o osobie, którą znasz. Twoja kondycja fizyczna poprawia się – czas poważnie zająć się ćwiczeniami i sportem.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Słowa bliskiej Ci osoby pomogą Ci wyeliminować pewne wątpliwości. Nie odcinaj się od świata, musisz przedstawić innym swoje pomysły.

Pieniądze

Dzisiejszy dzień przyniesie Ci nowe pomysły na zarządzanie swoimi finansami.

Praca

Będziesz zmuszony dokonać radykalnego wyboru i być może wydasz się innym bardziej zasadniczy niż w rzeczywistości jesteś.

Miłość

Kładziesz pozytywne fundamenty w swoim życiu miłosnym. Czas na zadanie swojemu partnerowi serii poważanych pytań oraz na ujawnienie tego, na co nie ośmieliłbyś się wcześniej. Nie powstrzymuj się.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android