Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 26 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dostaniesz okazję do zrealizowania pewnych obietnic i będziesz z siebie za to dumny. Rozmawiasz zbyt dużo o problemach zdrowotnych innych, co sprawia, że stajesz się hipochondrykiem.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jeśli nie będziesz zbyt niecierpliwy w przerywaniu wypowiedzi innych, łatwiej będzie Ci zrozumieć ich opinie i unikniesz nieporozumień.

Pieniądze

Zabraknie Ci dzisiaj motywacji do pracy nad ważnymi kwestiami. Będziesz bardziej wydajny, jeśli podążysz za swoim zdrowym rozsądkiem.

Praca

Jakość Twoich relacji z innymi będzie główną kwestią dnia. Zawieranie paktów oraz współpraca z innymi okażą się najbardziej istotne.

Miłość

Panuje atmosfera pełna wyrozumiałości oraz czułości. Radykalnie zmienisz swoje podejście do miłości. Wykorzystaj to na swoją korzyść ; nie izoluj się od innych.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android