Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 26 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Przyciągasz do siebie niezwykłe doświadczenia życiowe... Pomyśl najpierw o konsekwencjach, zanim się na coś zdecydujesz. Możliwość zrelaksowania się w zaciszu domowym i zapomnienia o świecie będzie dziś bardzo kusząca; zagospodaruj odrobinę czasu na to bez poczucia winy.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoje zmartwienia powstrzymują Cię przed posuwaniem się we właściwym kierunku. Otrzymanie pewnych wiadomości umożliwi Ci rozwiązanie problemu.

Pieniądze

Czas na zmiany ! Będziesz musiał zachować spokój, aby nabrać odpowiedniego dystansu i doprowadzić sprawy do ich finalizacji.

Praca

Postaraj się, by wywrzeć dobre wrażenie. Będzie wymagało to nie lada wysiłku, gdyż brakuje Ci dzisiaj motywacji do działania.

Miłość

Niespodziewane spotkania sprawią, że zmienisz swój tok myślenia. Nie daj się ponieść. Porozmawiaj o tym z przyjacielem, będziesz widział wszystko bardziej wyraźnie z dystansu.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android