Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Czujesz się bardziej pewny siebie i zdeterminowany do urzeczywistnienia swoich marzeń. Jesteś w świetnej formie i idziesz własnym tempem; nie potrzebujesz prosić innych o pomoc.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twój optymizm przyciąga błądzące dusze. Nie pozwól, aby wykorzystali oni ostatki Twoich sił i bądź wybiórczy od samego początku.

Pieniądze

Musisz skoncentrować się na sprawach prawnych, jeśli chcesz odnieść sukces w unikaniu trosk w przyszłości.

Praca

Dziejszy dzień sprzyja nawiązaniu nowych kontaktów. Czas, by podnieść słuchawkę.

Miłość

Dzisiejszy dzień przyniesie albo kompletny chaos albo wielkie szczęście. Twoje wątpliwości znikną. Zrobisz krok do przodu wobec pewnych przedsięwzięć i nareszcie zobaczysz to, co było kiedyś za mgłą. Wybory staną się łatwiejsze do dokonania.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android