Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jesteś całkowicie wpatrzony w swoje cele, ale znajdziesz inspirację, by popchnąć swoje plany w przód. Tracisz zbyt wiele energii, przemęczenie może wywołać problemy. Poświęć czas na zregenerowanie sił w domowym zaciszu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Posiadasz pozytywne podejście, co zostanie zauważone przez innych. To jest szansa dla Ciebie, by poczuć się naprawdę przydatnym.

Pieniądze

Przemyślisz dokładnie Twoje ambicje i zaplanujesz je w odpowiedni sposób.

Praca

Zbyt szybkie działanie może zakończyć sie klęską. Poczekaj cierpliwie, dokładnie oceń sytuację zanim dasz ponieść się nerwom.

Miłość

Lepiej zrozumiesz postępowanie swojego partnera. Nie bądź tak uparty, broniąc swojego stanowiska, elastyczność i kompromis będą Ci sprzyjać. Twoje działania wymagają więcej czasu, bądź cierpliwy.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android