Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 26 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Z uśmiechem na twarzy będziesz rzucać cyniczne komentarze, ale nikogo tym nie zranisz. Jesteś we właściwej harmonii z naturą i jak na razie nie widać zbyt wielu przeszkód na Twojej drodze, gdyż jesteś pełen równowagi, co doda Ci sił.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Decydujesz się na nawiązanie nowych znajomości. Przyciągasz do siebie innych, dzięki byciu wybiórczym.

Pieniądze

Będziesz musiał dołożyć starań do pracy z innymi, jeśli chcesz zrobić postępy. Wykorzystaj to, co najlepsze w tak niekorzystnej sytuacji – znajdź szczęście w nieszczęściu !

Praca

Jesteś w fazie przygotowawczej ; zostaniesz nagrodzony za swoje trudy w przyszłym miesiącu.

Miłość

W Twoim życiu miłosnym pytania, które sobie zadawałeś przez ostatnie sześć miesięcy, powrócą na pierwszy plan. Czas na porozmawianie o nich z kimś zaufanym, bądź na przedstawienie ich partnerowi.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android