Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 24 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz dzisiaj duszą towarzystwa, wykorzystaj to jak najlepiej, aby domagać się tego, co Ci się należy; dobrze wykonana praca zasługuje na zapłatę. Czujesz, że spowalniasz swoje tempo. Dzieje się tak, ponieważ nie wykonujesz wystarczającej ilości ćwiczeń. Zacznij powracać do formy.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Czujesz się wolny od zmartwień. To jest odpowiedni moment do zachowania dystansu i przeanalizowania ostatnich dwóch tygodni.

Pieniądze

Dzięki swoim umiejętnościom posuniesz sprawy w przód. Czas postawić kolejny krok.

Praca

Twój profesjonalizm jest dzisiaj instynktowy. Weź innych ze sobą, nie powodując niechęci i obrażania się.

Miłość

Jesteś otwarty na wrażliwość Twojego partnera, co zaowocuje w przyszłości. Twoja empatia umożliwi Ci na uwolnienie się z pewnych węzłów. Miłość staje się dla Ciebie najważniejszą wartością w życiu.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android