Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 24 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jeśli zachoWasz dziś zimną krew, będziesz mógł przeskoczyć pewne przeszkody, które staną Ci na drodze. Sprawy pójdą nadal w przód. Jesteś zmęczony psychicznie, przez co z trudnością wytrWasz w swoich postanowieniach. Zregeneruj siły w zacisznej atmosferze.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz miał wiele ochoty do niesienia pomocy innym i chcesz się dobrze przy tym spisać.

Pieniądze

Posiadasz skłonność do zbyt dużej koncentracji na głównych aspektach działań i jesteś narażony na utratę ważnych szczegółów.

Praca

Teraz jest czas, by odnowić dawne kontakty zawodowe. Dokładność będzie Twoim kluczem do sukcesu.

Miłość

Zrobisz postęp nie wymagający żadnego wysiłku odnośnie zrozumienia własnych uczuć oraz swojego partnera. Twoje serce i rozum współgrają w harmonii. Czujesz się w zgodzie z samym sobą i kierujesz się ku przyszłości.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android