Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 26 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jesteś skłonny do zmian. Twoje huśtawki nastrojów odzwierciedlają Twoje wewnętrzne niezdecydowanie. Zwracasz uwagę na sposób, w jaki wykorzystujesz swoją energię, dzięki temu coraz szybciej wracasz do wewnętrznej równowagi.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Przechodzić przez fazę dogłębnych przemyśleń ; dzięki wykonanym analizom możesz ponownie skupić się na swoich potrzebach.

Pieniądze

Możesz działać z pełną energią ! Twoja śmiałość przyniesie Ci dzisiaj powodzenie w sferze materialnej.

Praca

Teraz jest czas, by odnowić dawne kontakty zawodowe. Bycie dokładnym doprowadzi Cię do sukcesu !

Miłość

W życiu miłosnym wszystko układa się po Twojej myśli. Z łatwością dojdzie do jasnej komunikacji; Twój partner będzie wiedział, co masz na myśli, nie musisz nawet nic mówić. Dobrze to wykorzystaj, przeznacz więcej czasu na swój związek oraz na usunięcie różnic między Wami.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android