Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz musiał być kreatywny, aby odnaleźć rozwiązanie dla dręczącego Cię problemu. Podążaj za swoją intuicją. Nie pozwól, aby potrzeby innych zżerały Cię od środka; mogłoby to być dla Ciebie szkodliwe, nie możesz do tego dopuścić.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Bycie realistą pomoże Ci w zbliżeniu się do Twoich celów. Bądź bardziej otwarty na kompromisy.

Pieniądze

Dokonasz dzisiaj postępów w podejściu do innych. Rozejrzyj się za nawiązaniem nowych znajomości i zdobyciem paru korzystnych kontaktów.

Praca

Staniesz się dzisiaj bardziej uporczywy w osiągnięciu swoich zamiarów. Twoje wysiłki opłacą się.

Miłość

Wszystko układa się jak najlepiej w sferze miłosnej i wcale nie musisz obawiać się o przyszłość. Czas na dokonanie wspólnych przedsięwzięć ! Możesz napotkać na swojej drodze ciekawe znajomości.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android