Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 18 Styczeń 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zobaczysz pewne sprawy w bardziej pozytywnym świetle i Twoi bliscy to dostrzegają. Będziesz mógł pokazać, na co Cię stać, by pomóc innym. Uważaj na klimatyzację, wiatr oraz przewiania, ochroń się przed przeziębieniem, gdyż jesteś na nie bardziej podatny niż zazwyczaj.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz dzisiaj beztroski i radosny, co zostanie bardzo docenione przez innych.

Pieniądze

Stajesz się bardziej pewnych siebie i dynamiczny. Walka i wyzwania będą Cię odpowiednio stymulować. Dzisiejsza bojowa postawa wpłynie na Ciebie korzystnie.

Praca

Podnosisz stawkę i potrzebujesz rozszerzyć pole kontaktów. To będzie zadanie na dziś.

Miłość

Nie boisz się przedstawić swoich pragnień... Sposób, w jaki opiszesz pewne sprawy, będzie rozbrajający, dzięki czemu uda Ci się odnieść sukces. Bycie sobą przeważy szalę na Twoją korzyść.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android