Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 26 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twój optymizm jest zaraźliwy, poznasz dzięki temu grono nowych ludzi. Jesteś w świetnej formie; wykorzystaj to jako szansę do rozpoznania pewnych złych przyzwyczajeń Twojego stylu życia.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz bardziej wyrozumiały oraz otwarty w stosunku do innych. Czas na zbliżenie się do osób, które lubisz i szanujesz.

Pieniądze

Nie powinieneś dziś pracować samemu, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć dziś swoje cele finansowe.

Praca

Twój nastrój pomoże Ci odnaleźć pewne korzystne rozwiązania. Zacznij pracować nad nimi.

Miłość

Niespodziewanie otrzymasz odpowiedzi, na które czekałeś już od dawna i dzięki temu zrobisz krok w przód w Twoim życiu miłosnym. Wszystko może się dzisiaj wydarzyć. Twoja śmiałość będzie miała pozytywny efekt.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android