Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 24 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zwróć się o pomoc do innych; dzięki Twoim kontaktom osiągniesz najlepsze szanse na dokonanie zmian. Nie ignoruj znaków, które wysyła Ci Twoje ciało, masz prawo pomyśleć o odpoczynku. Zacznij się wysypiać !

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Istnieje możliwość dojścia do wielu korzystnych porozumień. By osiągnąć ten cel, pracuj nad komunikacją z innymi.

Pieniądze

Rywalizacja wisi w powietrzu, co pobudzi Twoją kreatywną stronę. Pokaż, na co Cię stać, bez potrzeby liczenia na czyjąkolwiek wdzięczność.

Praca

Twoje argumenty wygrają dzisiaj, zwłaszcza jeśli pracujesz w sferze biznesu. Teraz jest czas na podwojenie swoich wysiłków.

Miłość

Nie zwlekaj z zaproponowaniem pewnego planu, który jest niecodzienny a zarazem motywujący. Nie zaprzeczaj, posiadasz nieodpartą potrzebę zrealizowania marzeń... Interesujące miłosne relacje będą możliwe, dzięki Twoim przyjaciołom.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android