Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 26 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Możesz otrzymać pokaźny zastrzyk gotówki, który wprowadzi pozytywny chaos w Twoje obecne plany. Szczęście jest po Twojej stronie. Uważaj na to, co jesz i na to, co kupujesz, aby uniknąć problemów z żołądkiem.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Rada, którą otrzymałeś, wzmocni Twój punkt widzenia. Nie bój się działać, idziesz w dobrym kierunku.

Pieniądze

Zmiana postawy będzie dzisiaj na pierwszym miejscu, ale nie martw się, nic nie stanie na przeszkodzie ku realizacji Twoich planów.

Praca

Musisz wrócić do dawnych spraw ; będziesz wiedział, jak je urzeczywistnić.

Miłość

Twój partner przechodzi przez fazę udoskonalania poczucia własnej wartości. Nie czuj się zagrożony tą zmianą. Dzięki Twojej szczerości przechylisz szalę na swoją korzyść.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android