Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 21 Styczeń 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Więzi z młodszym pokoleniem przyniosą Ci wiele radości. Wyzwól się od bezpodstawnych wątpliwości. Wsłuchaj się w to, co Twoje ciało ma Ci do powiedzenia. Dzięki temu zachoWasz odpowiednią równowagę fizyczną jak i psychiczną. Uważaj na Twój układ kostny.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jesteś pewny siebie oraz chcesz narzucić innym swój własny punkt widzenia. To działa.

Pieniądze

Ty najlepiej będziesz wiedzieć, jak możesz stać się niezbędnym i jak przeobrazić pewne kwestie na swoją korzyść.

Praca

Postaraj się, by wywrzeć dobre wrażenie. Będzie wymagało to nie lada wysiłku, gdyż brakuje Ci dzisiaj motywacji do działania.

Miłość

Twoje standardowe punkty odniesienia nie będą dzisiaj wystarczające. Lepiej zrozumiesz sedno pewnych spraw, jeśli przyjrzysz się im z innego punktu widzenia. Nie wahaj się podjąć się mniej radykalnych sposobów, jeśli jesteś singlem.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android