Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zatroszczysz się bardziej o osoby w Twoim otoczeniu i udzielisz im wsparcia. Upewnij się, że dostarczasz sobie wystarczająco witamin; przed Tobą bardzo aktywny miesiąc i będziesz potrzebować bardzo dużo sił.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja uporczywość może doprowadzić Cię do oddalenia się od innych. Dołóż wszelkich starań, by wreszcie to zrozumieć. Wiele możliwości stanie przed Tobą otworem.

Pieniądze

Różne działania innych utrudniają Ci się skoncentrować. Nie rozpoczynaj niczego nowego.

Praca

Będziesz korzystnie liczył na pewne przedsięwzięcie. To jest dobra okazja, aby pokazać, na co Cię stać.

Miłość

Twoja śmiałość przyniesie Ci szybsze tempo w życiu miłosnym. W pozytywny sposób stracisz panowanie nad sobą - czas porzucić niepotrzebną nieśmiałość! Spędzanie czasu poza domem wpłynie korzystnie na Twoją sferę uczuć.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android