Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 26 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Spojrzysz na całą sytuację bardziej obiektywnie, a zdrowy rozsądek podpowie rozwiązanie. Nadszedł czas na uprawianie sportu. Oderwij się od codzienności - zażywaj więcej świeżego powietrza.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nic nie będzie w stanie popsuć Twojego dobrego nastroju. Twój optymizm i energia pozwolą Ci cieszyć się życiem ! Małostkowość osób wokół Ciebie nie wpłyną na Ciebie w żaden negatywny sposób.

Pieniądze

Potrzebujesz upewnić się, czy na pewno Twoi bliscy dobrze Cię rozumieją. Komunikacja jest niejasna w kwestiach materialnych.

Praca

Ignorujesz pewne ważne szczegóły. Bądź ostrożny, aby niczego nie przeoczyć, raz jeszcze sprawdź swoją pracę.

Miłość

Nie będziesz miał żadnych problemów z odnalezieniem wspólnego języka z innymi. Zostaw rozkład wszystkich spraw w takiej kolejności jakie są; uda Ci poradzić sobie ze wszystkim z gracją, a Twój partner będzie wiedział, jak Ci okazać wdzięczność.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android