Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 26 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dasz dziś upust swojej kreatywności. Wyjdź z cienia i wykorzystaj obecne chwile w jak najlepszy sposób! Z drugiej strony nie zapominaj o swoim zdrowiu, które może być zdradliwe. Najlepszym pomysłem będzie rozłożyć zajęcia na przestrzeni całego dnia.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jupiter kieruje Twoimi działaniami we właściwym kierunku, poczuj inspirację i wyjdź poza wszelkie granice.

Pieniądze

Znajdziesz sposób na uproszczenie zarządzania Twoimi finansami, by zapewnić sobie stabilność i bezpieczeństwo materialne.

Praca

Robisz znaczne postępy dzisiaj w Twoich przyszłych planach. Twoja intuicja Cię nie zawodzi.

Miłość

Nie będziesz owijać w bawełnę. Rozwiązujesz wszystkie sprawy w urokliwy sposób i powodzenie przychodzi z większą łatwością. Bycie sobą będzie Twoją mocną stroną.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android