Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Z wsparciem Marsa w Byku i Saturna, opanowujesz bieg wydarzeń. Z cenną pomocą energii Raka, rzeczy toczą się płynnie. Twój związek z innymi jest przyjemny. Czujesz się swobodnie w wyrażaniu swoich pomysłów. W zamian są one pozytywnie przyjmowane. Masz szczęśliwe wrażenie, że jesteś doskonale zrozumiany. W rezultacie prezentujesz się w najlepszym świetle. Niestety, to przyjemne nastroje przeszkadzają niezgody wydobywające się z Lwa. Na początku, możesz myśleć że blokady się kumulują i wszystko idzie w złym kierunku. Zamiast wykrzykiwać przeciw takim niespodziankom, skorzystaj z nich, żeby dokonać koniecznych dostosowań. Ponadto, z łaską przyjmuj zmiany, które następują.

Horoskop Lipiec 2024 Byk
Idź do

  Miłość

  Wenus w Raku tworzy sytuacje, które mają wszystko, aby ci się podobały. Zbliża cię do osób, które wolą pozostać na uboczu zewnętrznego zamieszania. Następnie sytuacja komplikuje się z Wenusem w Lwie. Prostota i spokój rozpadają się. Musisz wyjść ze swojego kokonu.

  W związku

  Lubisz spędzać czas ze swoją drugą połówką bez robienia niczego specjalnego. Od dwunastej, wybranek twojego serca może odczuwać potrzebę spotkania się z ludźmi i wychodzenia. Zrealizuj jego życzenie, a wszystko będzie dobrze.

  Singiel

  Do 11 obiecują dobrze na rozpoczęcie związków z kimś. Później nie próbuj ustabilizować go w zbyt spokojnym życiu. Od czasu do czasu zaskocz go, nawet kosztem swojej kieszeni.

  Kariera / Finanse

  Do 20 energie pochodzące z Raka służą twoim interesom uczuciowym i mogą ci zaoferować pewne wsparcie zawodowe, twój dobry nastrój nie powinien umknąć twoim współpracownikom. Twoje działania są zdeterminowane i dobrze prowadzone, Mars w twoim znaku popycha cię do kładzenia fundamentów pod przyszłość i bardziej myślenia o oszczędzaniu, twój znak lubi swoje bezpieczeństwo! Po 22 energie Lwa i Bliźniąt lekko zakłócają twoją spokojność, ale dzięki Uranowi zawsze w twoim domu, niespodzianka już cię nie przeraża. Pozostań sobą w pracy, nie martw się tym, co mógłby zmienić się wokół ciebie.

  Porady na miesiąc

  Energia Lwa irytuje cię i odsłania fałszywy obraz siebie. Aby tego uniknąć, przestań trzymać się zalet prostoty. Oszczędź swoim fanom.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.