Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Energia wody i ziemi umieszcza cię w bańce, która cię izoluje od zewnętrznego świata. Pomagają ci poruszać się w znajomym uniwersum, co pomaga osiągnąć Twoje cele. Dzięki tym energiom wykazujesz niespotykaną powagę. W tej nieco surowej atmosferze, prawdopodobnie będziesz potrzebować odmian i zmian. Mimo że Jowisz jest w dysharmonii z Twoim znakiem i Saturnem, to nie przeszkadza mu w przysyłaniu ci możliwości i okazji. Aby te propozycje były dla ciebie korzystne, zastanów się przed zaangażowaniem. Jeśli twoi rozmówcy wywierają na ciebie presję, byś się pospieszył, pozwól sobie na chwilę refleksji. W ten sposób wykorzystasz najlepsze okazje i odrzucisz te, które nie mają przyszłości lub są niepotrzebne.

Horoskop Lipiec 2024 Ryby
Idź do

  Miłość

  Twoje spotkania i miłości powinny być zgodne z Twoimi głębokimi aspiracjami. Gdy czujesz, że coś się nie zgadza, od razu się odsuwasz. Pomimo tych szlachetnych intencji, Twoje miłości czasem mogą brakować odrobiny szaleństwa. Jeśli tak jest, zaczerpnij inspirację z dobrych pomysłów Wenus w Lwie.

  W związku

  Wasz związek rozwija się w przyjemnej atmosferze, ale izoluje Was od reszty świata. W tym miesiącu pojawią się pewne wydarzenia związane z relacjami. Warto zabrać swoją drugą połówkę ze sobą, nawet jeśli chodzi o sprawy zawodowe.

  Singiel

  Twoja działalność tworzy okoliczności, w których spotykasz kogoś. Mimo że prezentujesz zimną postawę, ta rzadka perła może być uporczywa. Jeśli masz wątpliwości co do tego, co powinieneś zrobić, zaufaj swojej intuicji.

  Kariera / Finanse

  Sfera zawodowa może wymagać od Ciebie większego wysiłku, aby pływać z prądem! Faktycznie, marzysz o wakacjach, Twój umysł ucieka od obowiązków zawodowych, po prostu pragniesz odpocząć. Mimo to Saturn i Neptun w Twoim gwiazdozbiorze zachęcają Cię do przetrwania, kontynuowania trwałego projektu, pracy z powagą. Merkury w Lwie od 3 będzie Cię motywować do komunikacji z kolegami lub przełożonym, wymiany będą ważne, dbaj o nie. Jowisz i Mars od 20 mogą Cię trochę drażnić, zareaguj, ale z humorem!

  Porady na miesiąc

  Bycie otoczonym stabilnymi osobami sprawia, że osiągasz sukces. Jednak jeśli potrzebujesz oderwać się od rutyny, zrób to umiarkowanie i w towarzystwie właściwych osób.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.