Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Do 20 lipca Mars w Byku poważnie komplikuje ci życie. Dzięki cennemu wsparciu energii Raka, stajesz ponad siebie, aby stawiać czoło każdemu problemowi. Chociaż masz sytuację dobrze opanowaną, może ci umknąć. Dysonanse pochodzące od Merkurego, Wenus i Słońca w Lwie zakłócają twój tryb życia. Tworzą to zamieszanie, które świetnie potrafi cię rozproszyć. W takim stanie umysłu masz głowę w chmurach i zaczynają się kłopoty. Jednak możesz uniknąć tych zawirowań, zachowując mądrość pozostania na uboczu wobec wydarzeń i osób, które uważasz za zbyt błyszczące. To jeszcze bardziej sprawi, że zostaniesz uznany za nieznośnego, ale to będzie miało zasługę w zachowaniu rozwoju twoich zamiarów.

Horoskop Lipiec 2024 Skorpion
Idź do

  Miłość

  Do 11 lipca Wenus w Raku potrafi postępować z tobą w odpowiedni sposób. Ujawniasz swój najlepszy ja. Jesteś miłością. Później wydarzenia i relacje zmieniają bieg. Inni stawiają cię w sytuacjach, z którymi się nie zgadzasz i, niestety, odsłaniasz swą ciemną stronę.

  W związku

  Twoja druga połowa kocha cię takiego, jaki jesteś. Wszystko w porządku. Po jedenastym twoje zalety zamieniają się w wady. Aby uniknąć zarzutów, weź odwagę w swoje ręce. Zaprowadź swoją drugą połowę do modnych miejsc.

  Singiel

  Do 11 marca Wenus ułatwia Ci życie, abyś mógł spotkać kogoś lub rozpocząć idyllę. Później komplikuje sytuację. Zamiast obstawać przy swoim zdaniu, dostrzeż zalety, jakie niesie ze sobą to nowe spotkanie.

  Kariera / Finanse

  Przed nami miesiąc pełen wyzwań. Pragniesz się rozwijać, dotknąć zawodowego ideału, energie Raka wypełniają twoje najwyższe myśli, ale nie przekładają się na żadne konkretne działania. Twój nastrój nie ułatwia relacji z kolegami czy współpracownikami, Mars stawiający czoło twojemu znakowi sprawia, że emanujesz twardością! Pod koniec miesiąca sytuacja staje się poważnie skomplikowana z powodu planet w Lwie, możesz poczuć chęć zaostrzenia się, narzucenia się siłą, uważaj! Jupiter i Mars w Bliźniętach od 20 umożliwiają złagodzenie atmosfery, nagła i zewnętrzna pomoc poza twoją sferą zawodową mogłaby się pojawić, być może finansowa?

  Porady na miesiąc

  Nie zrażaj się do tego, co powierzchowne. Zobacz pozytywne strony rzeczy. Dzięki temu będziesz mile zaskoczony inteligencją niektórych osób.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.