Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Horoskop dla Lew na Czerwiec 2018

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2018

Wszelkie niepewności dobiegają końca: udaje Ci się wreszcie wyjaśnić sytuację i odnajdujesz rozwiązania swoich problemów. Powinieneś zaakceptować rzeczy takie, jakimi są, zwiększając przy tym swoją tolerancję. Odkryjesz dzięki temu, że rzeczywistość jest bardziej w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami, niż się tego spodziewałeś. Napawa Cię to entuzjazmem. Jednak będziesz potrzebować czasu, aby to wszystko sobie ułożyć w głowie - może zajmie Ci to chwilę, a może trochę dłużej, aby przyzwyczaić się do nowej codzienności. Odkryjesz również w tym miesiącu pewne niespodziewane informacje, będą one napawały Cię szczęściem. Czujesz, że wszystko może się wydarzyć, przeżywasz niezwykle dynamiczny i efektywny etap swojego życia. Jeżeli jesteś w trakcie ważnego zakupu (np. nieruchomości) lub w trakcie rozwoju projektów zawodowych, będziesz musiał przedostać się przez pewne wymagania prawne lub administracyjne, które mogą wywołać w Tobie frustrację. Pamiętaj jednak, że jest to koniecznością, aby dojść do celu. Najlepszym momentem dla Ciebie w tym miesiącu będzie początek czerwca, kiedy Merkury i Wenus wpłyną pozytywnie na Twoje relacje z innymi (

Miłość

, przyjaźń, rodzina, relacje zawodowe). Podczas pewnego spotkania rodzinnego będziesz mieć możliwość upewnienia się co do swojej roli. 8 czerwca pewna kobieta z Twojego otoczenia wesprze Cię i ochroni przed pewnymi kłopotami. W okolicach 17 czerwca będziesz mieć dobry refleks.


Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko