Dzisiaj, Niedziela 31 Maj 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Czerwiec 2018

Isabelle Fortes | 01/05/2020 - zmodyfikowano 31/05/2020

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2018

W tym miesiącu znajdziesz dużo czasu oraz zostaniesz obdarzony kredytem zaufania, co pomoże Ci w pójściu do przodu bez większych trudności. Nie musisz z niczego rezygnować - wdrożysz swój plan w życie, korzystając ze swoich umiejętności. Stajesz się dyskretny i nie masz za bardzo ochoty rozmawiać o swoich własnych problemach, nawet z osobami, których darzysz zaufaniem. Wenus, będąca w znaku Lwa, zachęci Cię do skupienia się na dekoracji i na odnalezieniu harmonii i piękna w Twoich wnętrzach. Być może zaczniesz szukać dla siebie idealnego domu. Na początku miesiąca niektóre osoby będą potrzebowały Twojej pomocy, nawet bardzo drobnej, a Ty nie będziesz potrafił odmówić w żadnym z wypadków. Masz wielkie serce, pamiętaj jednak, aby zachować pewne pole manewru. Chroń swoją prywatność i niezależność. Nie nakładaj na siebie zbyt wielu ograniczeń i zasad, gdyż w przyszłości będziesz mieć trudności, aby je szanować. Jeśli powrócisz do sportu, stwórz sobie raczej elastyczny harmonogram dnia i tygodnia, abymóc dopasować do Twojego rytmu. Jesteś zmotywowany do tego, aby stać się swoim własnym trenerem. Nie licz w tym miesiącu na regularny tryb życia, gdyż Uran w tranzycie do Byka prawdopodobnie i tak Tobie w tym przeszkodzi.

Miłość

Twoja kolej, aby poczuć się w zgodzie ze swoim życiem uczuciowym. Odczuwasz pełną równowagę, a hasło "pozytywne wibracje" idealnie opisuje Twoją obecną sytuację. Lew, Twój przyjacielski znak w trygonie do Wenus, będącej w Twoim Słońcu, świetnie na Ciebie wpływa. Otrzymasz nowe zastrzyki energii, zarówno w kwestiach uczuciowych, jak i fizycznych, gdyż Mars w Wodniku zdecydowanie Cię pobudzi.

Nasza rada dla Ciebie

Nie wracaj do starych historii, zapomnij o rzeczach, które uważasz za niepowodzenia. Czasami warto też się pomylić, aby wyciągnąć wnioski i iść dalej. Teraz już wiesz, w którą stronę iść - może Cię czekać jedynie sukces na końcu drogi. 17 czerwca zostaniesz doceniony przez pewien kręg społeczeństwa.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko