Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Horoskop dla Waga na Czerwiec 2018

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2018

Możliwość intensywnego działania oraz szybkie reagowanie pozwolą Ci na bezproblemową integrację w danej grupie społecznej. Wolisz, aby doceniano Cię bardziej za Twój entuzjazm niż za empatię. A przecież nikt nie wyklucza obu tych cech w Tobie. Masz w tym miesiącu łatwość podejmowania decyzji i z łatwością godzisz dwie rzeczy na raz: udział w stowarzyszeniu, podróże, więcej odpowiedzialności... Będziesz coraz bardziej wydajny i przez co doceniany w różnych kręgach. Masz świetną umiejętność komunikacji ze wszystkimi, którą wykorzystujesz, aby przekonywać innych do swojego zdania. Z takimi zaletami możesz nawet dostać Oscara. Jedyną planetą, która może wprowadzić trochę wątpliwości, jest Uran. Pełen niespodzianek, może doprowadzić do niezapowiedzianych wydarzeń, ale nie będzie to stanowiło dla Ciebie większego problemu. Czerwiec będzie dla Ciiebie miesiącem pełnym inspiracji, nie zabraknie Ci energii. Tam, gdzie myślisz, że będziesz użyteczny, tam można Cię spotkać. 21 i 22 czerwca nie zapomnij o obiektywności, gdyż czasami warto zachować pewne opinie dla samego siebie.


Miłość

schodzi w tym miesiącu na drugi, a nawet trzeci plan, a Ty jesteś bardziej skupiony na relacjach towarzyskich niż intymnych. Nie będzie to jednak stanowiło większego problemu, gdyż potrafisz świetnie żonglować między różnymi strefami swojego życia. Kontrolujesz wszystko w prawdziwej harmonii.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli jednak za bardzo zaczniesz mieszać między życiem prywatnym a zawodowym, możesz się na dłuższą metę w tym pogubić. Szukaj w innych autentyczności i szczerości, uciekaj od wszelkiego pozerstwa, gdyż niesie ono za sobą pasmo nieprzyjemnych niespodzianek. Naucz się liczyć tylko na siebie.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko