Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » » »

Wodnik Horoskop na miesiąc Czerwiec 2019 dla znaku zodiaku Wodnik
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Od 8 czerwca Wenus w przyjaznym znaku Bliźniąt zachęci Cię do nowości w życiu uczuciowym i materialnym. Świetne, czasem bardzo nietypowe pomysły wpłyną niezwykle pozytywnie na Twoje finanse i miiłość swieże powietrze otoczy Twoje relacje z innymi. Czeka Cię wiele możliwości, dzięki rozmowom z innymi, podóżom, ożywionym dyskusjom. Z łatwością odnajdziesz w tym osoby, które podzielają Twoje opinie, wizję i wartości, związane z miłością. Jeśli jesteś w zwiazku, czeka Cię wiele pozytywnych dyskusji, jeśli zaś jesteś singlem, masz wszystkie szanse po Twojej stronie, aby poznać osobę, z którą stworzysz przyszłość. Staniesz się bardzo zaangażowany w życie osób wokół Ciebie. Twoja empatia sprawi, że problemy innych staną się również Twoimi problemami.

Mars w gwiazdozbiorze Raka popycha Cię do działania dla wyższej sprawy, co jest pozytywne, pamiętaj jednak również o swoim najbliższym otoczeniu, który może mieć Ci to za złe.

Miłość
Tranzyt Merkurego w Raku od 3 czerwca znacznie zmniejszy tempo w Twoich relacjach z innymi i w przemieszczaniu się. Twoja rutyna nie zmieni się, będzie jeszcze mniej ekscytująca. Jednak obecność Słońca w Bliźniętach doda Ci na nowo dynamizmu i podkreśli Twoje umiejętności komunikacji.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Planety sprzyjają Twojej mowie do 26 czerwca, wykorzystaj więc ten czas, aby wszystko wyjaśnić, wyrazić swoje poglądy i wysłuchać innych. Lipiec może być znacznie cięższy w kwestiach relacji z innymi. Ciesz się pełnią księżyca w Strzecu 17 czerwca, warto spędzić ten czas w dobrym towarzystwie!

iPhone / iPad Android