Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Czerwiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2019

Od 8 czerwca Wenus w przyjaznym znaku Bliźniąt zachęci Cię do nowości w życiu uczuciowym i materialnym. Świetne, czasem bardzo nietypowe pomysły wpłyną niezwykle pozytywnie na Twoje finanse i miiłość swieże powietrze otoczy Twoje relacje z innymi. Czeka Cię wiele możliwości, dzięki rozmowom z innymi, podóżom, ożywionym dyskusjom. Z łatwością odnajdziesz w tym osoby, które podzielają Twoje opinie, wizję i wartości, związane z miłością. Jeśli jesteś w zwiazku, czeka Cię wiele pozytywnych dyskusji, jeśli zaś jesteś singlem, masz wszystkie szanse po Twojej stronie, aby poznać osobę, z którą stworzysz przyszłość. Staniesz się bardzo zaangażowany w życie osób wokół Ciebie. Twoja empatia sprawi, że problemy innych staną się również Twoimi problemami. Mars w gwiazdozbiorze Raka popycha Cię do działania dla wyższej sprawy, co jest pozytywne, pamiętaj jednak również o swoim najbliższym otoczeniu, który może mieć Ci to za złe.

Miłość

Tranzyt Merkurego w Raku od 3 czerwca znacznie zmniejszy tempo w Twoich relacjach z innymi i w przemieszczaniu się. Twoja rutyna nie zmieni się, będzie jeszcze mniej ekscytująca. Jednak obecność Słońca w Bliźniętach doda Ci na nowo dynamizmu i podkreśli Twoje umiejętności komunikacji.

Nasza rada dla Ciebie

Planety sprzyjają Twojej mowie do 26 czerwca, wykorzystaj więc ten czas, aby wszystko wyjaśnić, wyrazić swoje poglądy i wysłuchać innych. Lipiec może być znacznie cięższy w kwestiach relacji z innymi. Ciesz się pełnią księżyca w Strzecu 17 czerwca, warto spędzić ten czas w dobrym towarzystwie!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko