Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Miłośc będzie siłą tego miesiąca! Wenus w twoim domu przez cały miesiąc, a także Słońce do 20-go: cudowna para planet z korzyścią dla emocji! Merkury, twoja planeta, w Raku, przyniesie poprawę spraw finansowych związanych z rodziną i domem. Ten trend umocni się od 21-go, kiedy Słońce przejdzie w Raka. Uran zachęci cię w pierwszej dekadzie do ponownego przemyślenia swojego życia. Niespodziewane wydarzenia mogą zachwiać codziennym życiem. Neptun i Mars w Rybach, podejmuje działania w kwestiach społeczno-zawodowych. Nie bądź łatwowierny i wycisz swoje emocje. Saturn, w pierwszej dekadzie, daje ci powagę, pomoc, poczucie odpowiedzialności, długoterminowy cel. Jowisz i Pluton pomagają ci w transformacji.

Miłość

Charyzma, blask i pragnienie miłośc – wszystko to przynosi piękna Wenus w twoim znaku! Mars w Rybach rozchwieje i rozmyje twoje zmysły. Bądź więc cierpliwy w kwestii swoich nadziei emocjonalnych. Nie wymuszaj niczego na sobie ani na innych. Merkury nadaje kolor twoim rozmowom i dodaje słodyczy, która czaruje innych.

Nasza rada dla Ciebie

Z wyjątkiem pierwszej dekady, w której odczujesz pierwsze drgania Urana, tym miesiącu nie będzie wielkich wyzwań. W całym znaku zapanuje bezsprzecznie Wenus. To będzie cudowny czas, życie z pełną świadomością. Wycisz swój umysł i otwórz swoje serce.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko