Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Nabierzesz wiatr w żagle w sprawach ukochanych osób i chodzących po głowie planów, drogi Lwie! Aż do 20-go Słońce w Bliźniętach zagrzewa do intensyfikacji działań związanych z przedsięwzięciem. Psotna Wenus, w pięknym aspekcie przez cały miesiąc, pozwala na przyjemną sentymentalną harmonię, tak drogą twojemu wibrującemu sercu! Po 21-ym czeka cię spokojniejszy okres, bez świateł reflektorów. Mars i Neptun w Rybach, ostrzega cię do ostrożności w kwestiach pieniędzy. Nie przesadzaj ze swoimi zmysłami. Utrzymuj równowagę między pragnieniami a bodźcami. Uran zatrzęsie twoimi sprawami społeczno-zawodowymi, a Saturn - małżeńskimi. Wszystko się zmienia!

Miłość

Piękna Wenus wspiera twoją uczuciowość, poszerza twoje kręgi towarzyskie i oferuje ci radość i świętowanie! Mars w duecie z Neptunem może przynieść zbyt dużo siły, zbyt wygórowane wymagania i zepsuć tym samym radosne wpływy Wenus. Bądź więc czujny, zamień tę wspaniałą energię w coś kreatywnego. Ten miesiąc sprzyja lekkiemu sentymentowi.

Nasza rada dla Ciebie

Skoncentruj swoją ogromną energię na swoich mocnych i dających radość przyjaźniach! Wiesz, jak tworzyć silne więzi między jednym sercem a drugim. Twój los zależy od Urana. Odwaga i kreatywność – to twój oręż w życiu.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko