Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Ambicja i emocjonalne fundamenty, droga Wago! Do 20-go, Słońce, twój przyjaciel, w Bliźniętach zachęci cię do podwyższenia swoich ambicji. Obecność w pobliżu Wenus, twojej planety, oznacza łatwy miesiąc pod kątem uczuć, czujesz się dobrze, jesteś atrakcyjny, uwodzicielski! Saturn w Wodniku to początek pięknej emocjonalnej ewolucji. Ta trwała zmiana, tak poszukiwana przez ciebie, jest na wyciągnięcie ręki, dzięki wpływom tej planety, w pierwszej dekadzie. Uran w Byku kontynuuje swoją wewnętrzną modyfikację, pełne obszary twojego życia podlegają nieodwracalnym wpływom. Od 21-go, gdy Słońce w Raku dołączy do Merkurego, skup się na swojej pracy. Jowisz i Pluton w twoim znaku, w trzeciej dekadzie, to znak, że relacje rodzinne mogą być trudne, postępuj dyplomatycznie lub tymczasowo usuń się w cień. Mars i Neptun wlewają więcej energii w twoje codzienne życie.

Miłość

Wenus sprawi, że będzie to przyjemny miesiąc. Jej harmonijne ułożenie uspokaja. Jednak twoje emocjonalne wymagania są wysokie, więc pamiętaj, aby docenić to, co już masz. Mars, w złym przejawie twojego Słońca, to zapowiedź kilku męczących spraw w twoim codziennym życiu, które mogą cię zdestabilizować. Postaw na Saturna, w pierwszej dekadzie, on zwróci twoją uwagę na ukochanego, cierpliwość i czas!

Nasza rada dla Ciebie

Skończyłeś lub prawie skończyłeś z ciężkimi wpływami pochodzącymi z Jowisza, Neptuna lub Plutona: pozostały jeszcze tylko w trzeciej dekadzie. Natomiast piękna Wenus przez cały miesiąc będzie sprawiać, że poczujesz się lekko i wspaniale.Naprawdę na to zasługujesz!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko