Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Czerwiec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2023

Obecność Marsa i Wenus w Lwie zapowiada wesoły miesiąc! Ujawnisz to, co w tobie najlepsze, a czasem najgorsze! Energie znajdujące się z Bliźniętach zachęcają cię do realizacji swoich projektów. Dzięki swoim talentom i charyzmie zyskujesz zaufanie tych, którzy mają moc, aby ci pomóc. Podejmując decyzje, jesteś pewny siebie. Problemy pojawiają się przez Jowisza i Urana w Byku. Te energie uniemożliwiają ci sprawne działania, co może niestety ujawnić twoje wady. Możesz jednak tego uniknąć. W jaki sposób? Biorąc pod uwagę opinie partnerów, zamiast stawiać wszystkich przed faktem dokonanym.

Miłość

Mając Marsa i Wenus w swoim znaku, twoje uczucia nabierają innego wymiaru. Wywołują miłośc od pierwszego wejrzenia, wielkie deklaracje miłości i intensywne pragnienia. Wadą jest to, że te pasje zderzą się z rzeczywistością. W tych okolicznościach może być różnie. Być może nic z tego nie będzie!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu odniesiesz wielki sukces. Jednak w przypadku trudnej sytuacji zachowaj spokój, a uda ci się zachować swój blask.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko