Dzisiaj, Wtorek 29 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Czerwiec 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 29/09/2020

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2024

Mars odejdzie z Barana. Twoje relacje z innymi, przyjaciółmi lub małżonkiem uspokajają się. Możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z Jowisza, Wenus, Merkurego i Słońca w Bliźniętach. Te energie stwarzają dogodne warunki do zmian. Przekraczają dotychczasowe granice. Zachęcają cię, poprzez wydarzenia i okoliczności, do otwarcia się na inne możliwości. Z Plutonem jako wzmocnieniem, energie te nabierają innego wymiaru. W tym miesiącu pojawiają się liczne spotkania i okazje. Głęboko zmieniają sytuację, aby doprowadzić cię do dobrego samopoczucia. Od 18. Wenus, Merkury i Słońce w Raku sprawiają, że nabierasz wątpliwości. Pokonaj je, a wszystko będzie dobrze.

Miłość

Uczucia zmieniają się tak, aby pasowały do twojego ideału. Ta metamorfoza jest pozytywna, ponieważ powoduje u ciebie rozwój. W tym miesiącu wydarzenia sprzyjają szansom i możliwościom. Jeśli pojawią się obawy, dokonaj niezbędnych korekt.

Nasza rada dla Ciebie

Twoje uczucia się zmieniają, to dobrze. Jeśli masz wątpliwości, nie postrzegaj ich jako porażki, ale jako znak, że musisz aktywnie działać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko