Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Czerwiec 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2025

Będziesz zaangażowany w swoje codzienne życie i pracę do 21-go, a to wszystko dzięki energiom Bliźniąt, które wpływają na Twoje poczucie obowiązku. Planety czuwają nad Twoim znakiem, Twoja sfera uczuć będzie wymagała świeżego spojrzenia i uważnego słuchania, unikaj spotkań z niewłaściwymi osobami. Mars w Lwie od 1. do 17. pomaga we wdrażaniu zmian lub realizacji pragnień, które możesz odczuwać w wielu fantazjach. Od 17-tego Mars wymaga Twojego praktycznego i rozsądnego podejścia, być może pojawią się chęci wznowienia studiów lub szkolenia? Pluton, w Twojej sferze zawodowej, może zwiększyć Twoje ambicje zarabiania na lepsze życie, intuicja może Ci w tym pomóc. Saturn i Neptun w Baranie mogą sprawić Ci kłopoty rodzinne lub związane z nieruchomościami, postaraj się pozostać skoncentrowany.

Miłość

Wenus w Byku od 6-tego jest dla Ciebie bardzo łaskawa! Mars od 16. sprzyja Twojej zmysłowości i Twojej naturze, powinieneś czuć się swobodnie w tym poważnym, ale bardzo zmysłowym klimacie. Między 9. a 25. komunikujesz się z innymi z niesamowitą wrażliwością!

Nasza rada dla Ciebie

To miesiąc bez żadnych szczególnych zmartwień, zwłaszcza jeśli możesz cofnąć się o krok bez pogorszenia dość delikatnych relacji. Czujesz, że praca jest Twoim najlepszym schronieniem.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko