Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Czerwiec 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2025

Możesz być bardziej zamknięty i skryty niż kiedykolwiek, ten miesiąc zachęca do zastanowienia się nad wszystkim, zanim podejmiesz działanie. Energie w Bliźniętach, Słońce od 1. do 21., Merkury i Jowisz do 8. sprzyjają Twojemu seksapilowi, nikomu nie ujawnisz niczego ze swoich myśli ani planów. Następnie, 9., te energie wpadają w Raka, może marzysz o stworzeniu wspólnego projektu? Mars w Lwie od 1. do 17. nie ułatwia Twoich relacji zawodowych, nie bój się każdej najmniejszej dysharmonii. Od 17. do 30., cała Twoja energia skierowana jest do Twoich przyjaciół, do realizacji ważnej sprawy, być może ideowej lub ekologicznej? Bardzo skomplikowana i poważna relacja, otrzyma wsparcie Saturna i Neptuna, teraz będziesz wiedział, jak stać się godnym czyjegoś zaufania. Pluton może wywołać małą wojnę w Twojej rodzinie, uspokój się!

Miłość

Od 6. Wenus jest obecna i nie da o sobie zapomnieć! Twój nowy partner zajmie miejsce poprzedniego, ale z delikatnością i czułością. Każdy nowy związek emocjonalny otrzyma swoją szansę, ale czy będziesz skłonny się zaangażować? Twoje pragnienia będą silne aż do 17-tego, nie pomyl jednak zmysłowości od agresji, czy byłbyś w stanie naprawić swój błąd? Coraz trudniej odróżnić Miłosć i przyjaźń.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu można się spodziewać wewnętrznego zamieszania, ale Ty akurat bardziej niż cokolwiek kochasz wyzwania. Twój dynamizm pomoże Ci pokonać możliwe przeszkody, ale nie zapomnij o szczerym dialogu.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko